Obchodný manažér Trinity Hotels & Resorts

Hotel SITNO ****

Miesto práce
Hotel Sitno, Vyhne
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/mesiac+ atraktívna variabilná zložka mzdy závislá od dosahovaných výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívna mailová, telefonická a osobná komunikácia s firemnou klientelou,
- organizovanie firemných podujatí od A po Z- od vypracovania cenovej ponuky, cez samotnú realizáciu až po vyúčtovanie podujatí,
- starostlivosť o portfólio existujúcich klientov,
- aktívne vyhľadávanie nových potenciálnych klientov,
- zodpovednosť za plnenie finančných plánov,
- administratívne úlohy súvisiace s výkonom práce, reporty,
- prezentácia produktov a služieb spoločnosti.

• Ťahá Vás to k jednotkám a k najlepším hráčom na trhu?
• Máte obchodného ducha a manažérske skúsenosti, ktoré chcete naďalej rozvíjať ?

Pre jeden z našich hotelov v sieti TRINITY HOTELS & RESORTS hľadáme obchodného manažéra s vynikajúcimi komunikačnými a organizačnými schopnosťami s orientáciou na dosahovanie výborných obchodných výsledkov.

• Ak máte skúsenosti v hotelovom biznise, Váš štart u nás môže byť priamo obsadením pozície manažéra.
• Ak máte skúsenosti v inej oblasti obchodu a láka Vás táto pozícia, tak neváhajte – využite svoje doterajšie skúsenosti a my Vám pomôžeme v implementácií v našom biznise .

Byť súčasťou TRINITY HOTELS & RESORTS je VÝHODA aj pre tieto dôvody:
• dynamická, zaujímavá a rozmanitá práca v atraktívnom prostredí hotela Sitno,
• takmer neobmedzený priestor na sebarealizáciu,
• priateľský tím ľudí, množstvo šikovných kolegov a férová firemná kultúra,
• zaujímavé možnosti ďalšieho vzdelávania a odborného rastu,
• možnosť ubytovania v novopostavených priestoroch určených len pre našich zamestnancov v blízkosti hotela Sitno,
• pravidelné firemné akcie,
• bezplatný pobyt pre 2 osoby na 2 noci s polpenziou v jednom z hotelov
skupiny TRINITY HOTELS & RESORTS po odpracovaných 6 mesiacoch a každý nasledujúci rok,
• možnosť zvýhodneného využívania športových a relaxačných hotelových služieb,
• neobmedzený bezplatný vstup do AQUAPARKU Senec .

Ak chcete patriť do nášho tímu, pošlite nám svoj životopis s fotografiou. Nezabudnite pripojiť motivačný list, v ktorom uvediete, prečo si myslíte, že práve VY ste tá správna osoba na túto pozíciu.
Spoločnosť za účelom výberového konania bude kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické,cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- výborné komunikačné, organizačné a prezentačné zručnosti,
- dynamická osobnosť so silnými vyjednávacími schopnosťami,
- pozitívny a tímový prístup k práci,
- absolútna spoľahlivosť a zodpovednosť, zmysel pre detail, precíznosť a dôslednosť,
- iniciatíva, záujem, nadšenie pre vec,
- prax v hoteli ako Obchodný manažér (Sales Manager) resp. Event Manager vítaná.

Hotel SITNO **** Forest Resort je situovaný v malebnej prírode Štiavnických vrchov. Svojou polohou necelých 6 km od hlavnej dopravnej spojnice miest Bratislava a Banská Bystrica a vzdialenosťou len 165 km od Bratislavy, je ľahko dostupný z ktoréhokoľvek miesta na Slovensku.

Naša spoločnosť TRINITY HOTELS & RESORTS sa dlhodobo riadi a stavia na hodnotách – TVORÍME - SPOLU - S ÚSMEVOM - INOVATÍVNE - SLUŠNE. Hotelierstvo je naša vášeň a to, čo nás všetkých spája. Sme tím tvorivých a priateľských nadšencov, ktorí neustále hľadajú nové možnosti ako veci urobiť ešte lepšie. Sme TRINITY, sme rodina a sme tu vždy pre každého nášho hosťa na 100% s ponukou toho najlepšieho, čo na trhu máme.
Tou najlepšou odmenou pre nás sú spokojní hostia

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hotel Sitno
Vyhne č. 103
966 02 Vyhne

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Denisa Čunderlíková
E-mail: poslať životopis
ID: 4073151  Dátum zverejnenia: 3.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac