Čašník / Čašníčka brigádnik so zabezpečeným ubytovaním

Hotel SITNO ****

Miesto práce
Hotel Sitno, Vyhne
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
3,7 EUR/hod.+ odmena % z predaja + osobné ohodnotenie závislé od pracovného výkonu + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Otvára sa príležitosť pre Teba, nášho budúceho kolegu. Pracovitosť, tímovosť a pozitívny prístup sú tie správne predpoklady na to aby si sa stal aj ty členom našej rodiny Sitno. Kreativita je vítaná, pracovitosť očakávaná a nadšenie robiť veci lepšie sú samozrejmosťou.

Ak si sa našiel v týchto riadkoch, skvelé, pokračuj ďalej

Tvojou náplňou práce budú aj nasledujúce činnosti:

- obsluhovanie a komunikácia zameraná na ústretovosť k požiadavkám hostí v
prevádzkach hotela,
- aktívny predaj a profesionálna prezentácia našich produktov hosťovi,
- organizačné schopnosti a príprava prevádzky podľa štandardov spoločnosti,
- príjem a realizácia objednávok, práca s online objednávkovým systémom prostredníctvom smartphonu a registračnou pokladňou, post terminálom a následné zúčtovanie hosťa.

Byť súčasťou nášho tímu je radosť a to aj pre tieto dôvody:

- POSKYTUJEME SKUTOČNÉ PRÍLEŽITOSTI PRE KARIÉRNY RAST,
- zamestnanecké ubytovanie v novo vybudovanej ZAMESTNANECKEJ UBYTOVNI neďaleko hotela (cca 100 metrov),
- vzdelávanie prostredníctvom kvalitných interných školení a workshopov,
- práca s profesionálnym tímom v atraktívnom prostredí,
- u nás nájdete ľudský prístup k zamestnancom,
- stravovanie v rámci hotela,
- možnosť využitia hotelového wellness, bazénov a posilňovňu zdarma v dohodnutých termínoch.

Zamestnanecké benefity

- teambuildingové akcie a programy pre zamestnancov ako aj ich rodinných príslušníkov v rámci celej siete TRINITY HOTELS&RESORTS,
- sociálna stabilita a istota našej spoločnosti na pracovnom trhu,
- vstupy do nášho Wellness&Spa centra.

Ak si prišiel až k týmto riadkom, naša ponuka ťa pravdepodobne zaujala. To nás veľmi teší. Zašlite nám teda svoj životopis mailom a my zodpovedne posúdime, či si práve ty chýbajúca časť do nášho tímu.

Údaje starostlivo vyhodnotíme a na online prípadne osobné stretnutie pozveme kandidátov, ktorí spĺňajú naše kritériá

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

čašník, cestovný ruch – hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Orientácia na zákazníka
• Komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie
• Zodpovednosť
• Barmanský kurz – výhoda
• Someliérsky kurz – výhoda
• Baristický kurz – výhoda

Kto sme ?

Hotel SITNO **** Forest Resort je situovaný v malebnej prírode Štiavnických vrchov.

Hotel prešiel rozsiahlou rekonštrukciou a v súčasnosti ponúka 264 lôžok v príjemne zariadených izbách a apartmánoch.

Naša spoločnosť sa dlhodobo riadi a stavia na hodnotách – TVORÍME - SPOLU - S ÚSMEVOM - PORIADNE - INOVATÍVNE - SLUŠNE. Hotelierstvo je naša vášeň a to, čo nás všetkých spája. Sme tím tvorivých a priateľských nadšencov, ktorí neustále hľadajú nové možnosti ako veci urobiť ešte lepšie. Sme TRINITY, sme rodina a sme tu vždy pre každého nášho hosťa na 100% s ponukou toho najlepšieho, čo na trhu máme. Tou najlepšou odmenou pre nás sú spokojní hostia.
Práca, v ktorej vidíme zmysel nás skutočne baví a nie je to len klišé. Veď nie zbytočne sa pýšime titulom najlepších babyfriendly hotelov na trhu. Pomáhame si navzájom, máme dostatok priestoru na rozvoj a nové nápady sú viac ako vítané.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4058261  Dátum zverejnenia: 29.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3,7 EUR/hod.