Eventový manažér

Hotel SITNO ****

Miesto práce
Hotel Sitno, Vyhne
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 500 EUR/mesiac+ atraktívna variabilná zložka mzdy závislá od dosahovaných výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete pracovať v skvelom dynamickom tíme a ukázať svoju kreativitu?
Baví Vás koordinovať a organizovať rozmanité aktivity?
Máte kreatívne nápady?
Ste pripravený na nové výzvy a nové riešenia?

Ak áno, tak máš šancu v našom hoteli:
- Pomáhať organizovať a zabezpečovať eventy
- Tvoriť animačné programy a navrhovať nové aktivity
- Komunikovať s externými dodávateľmi
- Koordinovať animačný tím hotela
- Komunikovať a tvoriť obsah na sociálnych sieťach
- Zastrešovať spätné väzby klientov
- Zabezpečovať starostlivosť a informovanosť hotelových hostí
- Zabezpečovať starostlivosť o pridelené priestory

Byť súčasťou TRINITY HOTELS & RESORTS je VÝHODA aj pre tieto dôvody:
• dynamická, zaujímavá a rozmanitá práca v atraktívnom prostredí hotela Sitno,
• takmer neobmedzený priestor na sebarealizáciu,
• priateľský tím ľudí, množstvo šikovných kolegov a férová firemná kultúra,
• zaujímavé možnosti ďalšieho vzdelávania a odborného rastu,
• možnosť ubytovania v novopostavených priestoroch určených len pre našich zamestnancov v blízkosti hotela Sitno,
• pravidelné firemné akcie,
• bezplatný pobyt pre 2 osoby na 2 noci s polpenziou v jednom z hotelov
skupiny TRINITY HOTELS & RESORTS po odpracovaných 6 mesiacoch a každý nasledujúci rok,
• možnosť zvýhodneného využívania športových a relaxačných hotelových služieb,
• neobmedzený bezplatný vstup do AQUAPARKU Senec ..

Ak Vás naša ponuka zaujala a chcete sa stať súčasťou tímu v Hoteli SITNO, zašlite, prosím, svoj životopis v slovenskom jazyku a fotografiu mailom na doleuvedenú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, animátor voľného času

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

príjemné vystupovanie, pozitívny prístup k práci
vnútorná motivácia s cieľom dosiahnuť úspech
výborné komunikačné, organizačné a prezentačné schopnosti,
orientácia na výsledky a zákazníka,
tímovosť, otvorenosť, kultivovanosť vystupovania.

Kto sme ?

Hotel SITNO **** Forest Resort je situovaný v malebnej prírode Štiavnických vrchov.

Hotel prešiel rozsiahlou rekonštrukciou a v súčasnosti ponúka 264 lôžok v príjemne zariadených izbách a apartmánoch.

Naša spoločnosť sa dlhodobo riadi a stavia na hodnotách – TVORÍME - SPOLU - S ÚSMEVOM - PORIADNE - INOVATÍVNE - SLUŠNE. Hotelierstvo je naša vášeň a to, čo nás všetkých spája. Sme tím tvorivých a priateľských nadšencov, ktorí neustále hľadajú nové možnosti ako veci urobiť ešte lepšie. Sme TRINITY, sme rodina a sme tu vždy pre každého nášho hosťa na 100% s ponukou toho najlepšieho, čo na trhu máme. Tou najlepšou odmenou pre nás sú spokojní hostia.
Práca, v ktorej vidíme zmysel nás skutočne baví a nie je to len klišé. Veď nie zbytočne sa pýšime titulom najlepších babyfriendly hotelov na trhu. Pomáhame si navzájom, máme dostatok priestoru na rozvoj a nové nápady sú viac ako vítané.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3466092  Dátum zverejnenia: 13.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac