Cukrárka/ pekárka

Hotel SITNO ****

Miesto práce
Hotel Sitno, Vyhne
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800,- EUR plus výkonnostné odmeny plus príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Je pečenie a cukrárstvo Vašou vášňou?
- Chcete profesionálne rásť v štvorhviezdičkovom hoteli, ktorý je súčasťou jedinečnej slovenskej hotelovej siete?
- Ste kreatívna/y a zároveň trpezlivá/ý?
Ak sú Vaše odpovede kladné, tak možno hľadáme práve Vás a radi Vás privítame v našom tíme.
VAŠOU ÚLOHOU BUDE:
• pripraviť také vynikajúce coffee breaky, cukrárske výrobky a slané pečivo, že v zákazníkovi vyvoláte túžbu vrátiť sa k nám opäť,
• Vaše výtvory by mali potešiť nie len žalúdok, ale i oči :) ,
• zodpovedať za kvalitu pripravovaných jedál.

- Korektné a seriózne odmeňovanie, dosiahnuteľná mzda: 700 - 800 EUR,- v ČISTOM
- Práca v zohratom a dynamickom tíme kreatívnych ľudí,
- Výrazná podpora vzdelávania a odborného rozvoja,
- Poskytujeme zamestnanecké ubytovanie,
- Možnosť využívať hotelové športové a relaxačné služby,
- Bezplatný víkendový pobyt pre 2 osoby v jednom z hotelov skupiny TRINITY HOTELS&RESORTS,
- Príležitosť neustále sa vzdelávať a nadobúdať skúsenosti v hotelovej sieti TRINITY.

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite, prosím, svoj životopis v slovenskom jazyku e- mailom, resp. poštou na doleuvedenú adresu.

Priložte, prosím, nasledujúci text:
Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), zamestnávateľovi ASPECT-VYHNE, a.s., IČO: 36354694, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.
Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov.
Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.
Ak si prajete, aby sme vás zaradili do databázy uchádzačov za účelom opakovaného kontaktovania, priložte k žiadosti Súhlas so spracúvaním osobných údajov a oboznámte sa so Spracúvaním osobných údajov na www.trinityhotels.sk, alebo do emailu napíšte text: „Súhlasím so zaradením do databázy uchádzačov o prácu v zmysle platných podmienok spracúvania osobných údajov“.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

cukrár, pekár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Chuť pracovať a rozvíjať sa
• Zodpovednosť, spoľahlivosť
• Samostatnosť
• Zmysel pre detail
• Aktívny prístup k práci

Kto sme ?

Hotel SITNO **** Forest Resort je situovaný v malebnej prírode Štiavnických vrchov, svojou polohou necelých 6 km od hlavnej dopravnej spojnice miest Bratislava a Banská Bystrica a vzdialenosťou len 165 km od Bratislavy, je ľahko dostupný z ktoréhokoľvek miesta na Slovensku.

Hotel prešiel rozsiahlou rekonštrukciou a v súčasnosti ponúka 264 lôžok v príjemne zariadených izbách a apartmánoch.

Naša spoločnosť sa dlhodobo riadi a stavia na hodnotách – TVORÍME - SPOLU - S ÚSMEVOM - PORIADNE - INOVATÍVNE - SLUŠNE. Hotelierstvo je naša vášeň a to, čo nás všetkých spája. Sme tím tvorivých a priateľských nadšencov, ktorí neustále hľadajú nové možnosti ako veci urobiť ešte lepšie. Sme TRINITY, sme rodina a sme tu vždy pre každého nášho hosťa na 100% s ponukou toho najlepšieho, čo na trhu máme. Tou najlepšou odmenou pre nás sú spokojní hostia.
Práca, v ktorej vidíme zmysel nás skutočne baví a nie je to len klišé. Veď nie zbytočne sa pýšime titulom najlepších babyfriendly hotelov na trhu. Pomáhame si navzájom, máme dostatok priestoru na rozvoj a nové nápady sú viac ako vítané.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3454907  Dátum zverejnenia: 23.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800,- EUR plus výkonnostné odmeny plus príplatky