Denný Recepčný/á, - v Hoteli SENEC****

HOTEL SENEC a.s.

Miesto práce
Hotel SENEC****, Slnečné jazerá - sever, 903 01 Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 352 EUR/mesiac+ príplatky, odmeny od 900 - 1200 EUR/netto - výška mzdy v závislosti od skúsenosti uchádzača - pracovná pozícia zahŕňa denné 6,30 - 18,30

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obľubujete komunikáciu s ľuďmi?
• Máte pozitívny vzťah k ľuďom a Teší Vás pomáhať a slúžiť im?
• Zvládate riešiť komplikované situácie a sťažnosti?
• Sú plán, poriadok a zmysel pre detail Vašou silnou stránkou?
• Ste schopný prijať zodpovednosť a viesť tím ľudí?
• Chcete sa vypracovať na zaujímavú pracovnú pozíciu v hoteliérstve?

Ak ste na uvedené otázky odpovedali kladne, tak hľadáme práve Vás a budete vykonávať:
- priamy kontakt a komunikácia s klientmi hotela
- práca s hotelovým rezervačným systémom HOREC
- prijímanie a odubytovanie hostí/ check-in a check-out
- vykonávanie a zodpovednosť za rezervácie ubytovania, športových a relaxačných služieb
- raporty a štatistiky
- úzka spolupráca a komunikácia s vedúcimi pracovníkmi ostatných
prevádzok v hoteli
- vedenie evidencie ubytovaných hostí a poskytnutých služieb
- pokladničné operácie, zmenárenská činnosť - a ich evidencia
- vystavovanie dokladov
- príjem hotovostných a bezhotovostných platieb
- predaj doplnkového sortimentu a jeho evidencia
- hmotná zodpovednosť za finančné prostriedky a tovar
- zapisovanie odkazov a dôležitých informácií pre nasledujúcu
smenu / Handover book
- príprava elektrokariet od izieb

- reálne možnosti kariérového postupu
- práca v príjemnom prostredí hotela
- práca v zohratom a dynamickom tíme kreatívnych ľudí
- výrazná podpora vzdelávania a odborného rozvoja
- poskytujeme zamestnanecké ubytovanie
- zamestnanecká strava v hoteli
- možnosť využívania športových a relaxačných hotelových služieb vo vyhradených termínoch
- bezplatný pobyt na 2 noci s polpenziou pre zamestnanca s rodinou v jednom z hotelov skupiny TRINITY

V prípade záujmu o danú pozíciu pošlite žiadosť a životopis doplnený fotografiou na uvedenú e-mailovú adresu.

KONTAKTOVAŤ BUDEME IBA VYBRATÝCH UCHÁDZAČOV.
V prípade, že Vás nebudeme kontaktovať do 21 dní, tak sa nám podarilo nájsť kandidáta, ktorý lepšie spĺňal naše požiadavky. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelové, cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Aktívna znalosť anglického jazyka je podmienkou
- Znalosť práce s hotelovým rezervačným systémom HOREC je výhodou

- Príjemný vzhľad a vystupovanie
- Výborné komunikačné zručnosti
- Seriózny a zodpovedný prístup k práci

Sme známy kongresový a rodinný hotel na brehu Slnečných jazier v Senci.

Naša spoločnosť sa dlhodobo riadi a stavia na hodnotách – TVORÍME - SPOLU - S ÚSMEVOM - PORIADNE - INOVATÍVNE - SLUŠNE. Hotelierstvo je naša vášeň a to, čo nás všetkých spája. Sme tím tvorivých a priateľských nadšencov, ktorí neustále hľadajú nové možnosti, ako veci urobiť ešte lepšie. Sme TRINITY, sme rodina a sme tu vždy pre každého nášho hosťa na 100% s ponukou toho najlepšieho, čo na trhu máme. Tou najlepšou odmenou pre nás sú spokojní hostia ;)
Práca, v ktorej vidíme zmysel nás skutočne baví a nie je to len klišé. Veď nie zbytočne sa pýšime titulom najlepších babyfriendly hotelov na trhu ;-) Pomáhame si navzájom, máme dostatok priestoru na rozvoj a nové nápady sú viac ako vítané.
Byť v našom TRINITY tíme sa jednoducho oplatí nielen kvôli zľavám na ubytovanie a iným výhodám vyplývajúcim z práce v hotelierstve.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4271882  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac