Upratovačka / Chyžná

HOTEL SENEC a.s.

Miesto práce
Hotel SENEC****, Slnečné jazerá - sever, 903 01 Senec
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,2 EUR/hod.+ zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletné upratovanie priestorov a zázemia; podľa potreby a dohody upratovanie izieb:
- utieranie prachu
- umývanie a leštenie nábytku a zariadení
- umývanie okien
- vysávanie kobercov a podláh, tepovanie
- používanie špeciálnych čistíkov
- pomocné upratovacie práce v areále

- príjemné pracovné prostredie
- zamestnanecká hotelová strava

Ponúkame stabilné zamestnanie v peknom prostredí známeho kongresového hotela.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

26.7.2020 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovitosť, samostatnosť, spoľahlivosť a príjemné vystupovanie.

Sme známy kongresový a rodinný hotel na brehu Slnečných jazier v Senci.

Naša spoločnosť sa dlhodobo riadi a stavia na hodnotách – TVORÍME - SPOLU - S ÚSMEVOM - PORIADNE - INOVATÍVNE - SLUŠNE. Hotelierstvo je naša vášeň a to, čo nás všetkých spája. Sme tím tvorivých a priateľských nadšencov, ktorí neustále hľadajú nové možnosti ako veci urobiť ešte lepšie. Sme TRINITY, sme rodina a sme tu vždy pre každého nášho hosťa na 100% s ponukou toho najlepšieho, čo na trhu máme. Tou najlepšou odmenou pre nás sú spokojní hostia ;)
Práca, v ktorej vidíme zmysel nás skutočne baví a nie je to len klišé. Veď nie zbytočne sa pýšime titulom najlepších babyfriendly hotelov na trhu ;-) Pomáhame si navzájom, máme dostatok priestoru na rozvoj a nové nápady sú viac ako vítané.
Byť v našomTRINITY tíme sa jednoducho oplatí nielen kvôli zľavám na ubytovanie a iným výhodám vyplývajúcim z práce v hotelierstve.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hotel**** Senec
Slnečné jazerá - sever
903 01 Senec

Kontakt

Kontaktná osoba: Vierka Sobotová
Tel.: +421910833126
E-mail: poslať životopis
ID: 3929567  Dátum zverejnenia: 26.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,2 EUR/hod.