750 - 850 EUR

Upratovačka / Chyžná

HOTEL SENEC a.s.

Miesto práce
Hotel SENEC****, Slnečné jazerá - sever, 903 01 Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletné upratovanie priestorov a zázemia; podľa potreby a dohody upratovanie izieb:
- utieranie prachu
- umývanie a leštenie nábytku a zariadení
- umývanie okien
- vysávanie kobercov a podláh, tepovanie
- používanie špeciálnych čistíkov
- pomocné upratovacie práce v areále

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

520 brutto TPP + odmeny od 250 brutto (od 600 € NETTO) - finálna mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

- stabilné pracovné prostredie
- zamestnanecká hotelová strava

Ponúkame stabilné zamestnanie v peknom prostredí známeho kongresového hotela.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

4.8.2019 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovitosť, samostatnosť, spoľahlivosť a príjemné vystupovanie.

Sme známy kongresový a rodinný hotel na brehu Slnečných jazier v Senci.
Sme súčasťou hotelovej siete TRINITY HOTELS&RESORTS.
Ponúkame:
- ubytovacie, reštauračné a kongresové služby
- športové a relaxačné služby
- organizovanie svadieb, rodinných osláv a detských párty
- organizovanie pobytov
- príležitosť neustále sa vzdelávať a nadobúdať skúsenosti v rozvíjajúcej sa hotelovej sieti Trinity .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hotel**** Senec
Slnečné jazerá - sever
903 01 Senec

Kontakt

Kontaktná osoba: Vierka Sobotová
Tel.: +421910833126
E-mail: poslať životopis
ID: 3710156   Dátum zverejnenia: 4.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   520 brutto TPP + odmeny od 250 brutto (od 600 € NETTO) - finálna mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta