600 - 1 200 EUR

Čašník / barman / barista v Hoteli SENEC****

HOTEL SENEC a.s.

Miesto práce
Hotel SENEC****, Slnečné jazerá - sever, 903 01 Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je gastronómia Vašou záľubou?
Nechýba Vám optimizmus a rád komunikujete s ľuďmi?
Chcete sa rozvíjať v oblasti gastronómie v štvorhviezdičkovom hoteli siete TRINITY HOTELS?
Rád a s úsmevom obsluhujete, vítate a usádzate hostí?
Baví Vás servírovanie a vydávanie jedál a nápojov?
Je pre Vás samozrejmosťou profesionálne správanie sa?

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná mzda 600,- EUR / brutto + percentá predaja od 200 - 600 € netto, pri dohode o pracovnej čnnosti alebo dohode o brigadnickej práci študenta 4,- EUR/hod. netto

- Seriózne a spravodlivé odmeňovanie,
- Práca vo vynikajúcom tíme v atraktívnom prostredí,
- Poskytujeme zamestnanecké ubytovanie,
- Príležitosť neustále sa vzdelávať a nadobúdať skúsenosti v hotelovej sieti TRINITY HOTELS&RESORTS.

Ak Vás ponuka zaujala, zašlite, prosím, svoj životopis v slovenskom jazyku a aktuálnu fotografiu e- mailom, resp. poštou na doleuvedenú adresu.

Priložte, prosím, nasledujúci text:

Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas spoločnosti Hotel Senec a.s., aby spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania zamestnania, získavania informácií o vhodných pracovných miestach a ďalších produktoch a službách pre rozšírenie kariérneho a osobného rozvoja tj. s ukladaním na nosiče dát a do informačného systému spoločnosti, upravovaním, vyhľadávaním v nich a následným sprístupnením alebo poskytnutím tretím osobám, a s ich priebežnou aktualizáciou v súlade so zákonom č. 18/2018 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

4.8.2019 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

hoteliérstvo, čašník

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy
Skladové hospodárstvo - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Orientácia na zákazníka,
• Komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie,
• Aktívny prístup k práci,
• Tímový hráč.
• Práca s pokladňou BLUEGASTRO výhodou

Sme známy kongresový a rodinný hotel na brehu Slnečných jazier v Senci.
Sme súčasťou hotelovej siete TRINITY HOTELS&RESORTS.
Ponúkame:
- ubytovacie, reštauračné a kongresové služby
- športové a relaxačné služby
- organizovanie svadieb, rodinných osláv a detských párty
- organizovanie pobytov
- príležitosť neustále sa vzdelávať a nadobúdať skúsenosti v rozvíjajúcej sa hotelovej sieti Trinity .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Slnečné jazerá - sever
903 01 Senec

Kontakt

Kontaktná osoba: Juraj Perveka
Tel.: +421904851435
E-mail: poslať životopis
ID: 3710150   Dátum zverejnenia: 4.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda 600,- EUR / brutto + percentá predaja od 200 - 600 € netto, pri dohode o pracovnej čnnosti alebo dohode o brigadnickej práci študenta 4,- EUR/hod. netto