850 - 1 250 EUR

Raňajkový čašník/čašníčka s úsmevom a chuťou pracovať

HOTEL SENEC a.s.

Miesto práce
Hotel SENEC****, Slnečné jazerá - sever, 903 01 Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu. Vašou náplňou práce bude :

- príprava raňajkového bufetu
- prijímanie objednávok
- poskytovanie rád pri výbere pokrmov a nápojov
- znalosť jedálneho lístka
- servírovanie a vydávanie pokrmov a nápojov
- účtovanie na pokladni
- starostlivosť o raňajkovú reštauráciu
- obsluha hostí
- 8,5 h prac. doba
-PO - PIA od 7:00

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná mzda 540,- EUR / brutto + percentá z predaja od 400 - 600 € brutto

- Seriózne a spravodlivé odmeňovanie,
- Práca vo vynikajúcom tíme v atraktívnom prostredí,
- Poskytujeme zamestnanecké ubytovanie,
- Príležitosť neustále sa vzdelávať a nadobúdať skúsenosti v hotelovej sieti TRINITY HOTELS&RESORTS.

Ak Vás ponuka zaujala, zašlite prosím, svoj životopis v slovenskom jazyku a e- mailom, resp. poštou na doleuvedenú adresu.

Priložte, prosím, nasledujúci text:

Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), zamestnávateľovi Hotel SENEC, a.s., IČO: 357 359 53, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.
Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov.
Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.
Ak si prajete, aby sme vás zaradili do databázy uchádzačov za účelom opakovaného kontaktovania, priložte k žiadosti Súhlas so spracúvaním osobných údajov a oboznámte sa so Spracúvaním osobných údajov na www.trinityhotels.sk, alebo do emailu napíšte text: „Súhlasím so zaradením do databázy uchádzačov o prácu v zmysle platných podmienok spracúvania osobných údajov“.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2019 (ostáva ešte 39 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

hoteliérstvo, čašník

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Orientácia na zákazníka,
• Komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie,
• Aktívny prístup k práci,
• Tímový hráč

Sme známy kongresový a rodinný hotel na brehu Slnečných jazier v Senci.
Sme súčasťou hotelovej siete TRINITY HOTELS&RESORTS.
Ponúkame:
- ubytovacie, reštauračné a kongresové služby
- športové a relaxačné služby
- organizovanie svadieb, rodinných osláv a detských párty
- organizovanie pobytov
- príležitosť neustále sa vzdelávať a nadobúdať skúsenosti v rozvíjajúcej sa hotelovej sieti Trinity .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Slnečné jazerá sever
831 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Šlahorová
Tel.: +421245927255
E-mail: poslať životopis
ID: 3462345   Dátum zverejnenia: 12.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda 540,- EUR / brutto + percentá z predaja od 400 - 600 € brutto