Kuchár /ka

HOTEL SENEC a.s.

Hotel SENEC, Slnečné jazerá - sever, 903 01 Senec, okres Senec
Termín nástupu
ihneď po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak na nasledujúce otázky odpovieš áno, tak hľadáme práve Teba!

- Je gastronómia nielen spôsobom zarábania peňazí, ale aj Tvojou vášňou?
- Zaujímajú Ťa nové trendy v gastronómii a ich aplikácia v praxi?
- Chceš profesionálne rásť v štvorhviezdičkovom hoteli, ktorý je súčasťou slovenskej hotelovej siete?

- práca v zohratom a dynamickom tíme kreatívnych ľudí,
- výrazná podpora vzdelávania a odborného rozvoja
- zamestnanecké ubytovanie,
- zamestnanecká strava v hoteli,
- možnosť využívania športových a relaxačných hotelových služieb vo vyhradených termínoch,
- bezplatný víkendový pobyt pre 2 osoby v jednom z hotelov skupiny TRINITY.

Ak Vás ponuka zaujala, zašlite, prosím, svoj životopis v slovenskom jazyku a aktuálnu fotografiu e- mailom, resp. poštou na doleuvedenú adresu.

Priložte, prosím, nasledujúci text:

Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas spoločnosti Hotel Senec a.s., aby spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania zamestnania, získavania informácií o vhodných pracovných miestach a ďalších produktoch a službách pre rozšírenie kariérneho a osobného rozvoja tj. s ukladaním na nosiče dát a do informačného systému spoločnosti, upravovaním, vyhľadávaním v nich a následným sprístupnením alebo poskytnutím tretím osobám, a s ich priebežnou aktualizáciou v súlade so zákonom č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Počet rokov praxe

3

Zodpovednosť, samostatnosť, pracovitosť, kreativita.

Sme známy kongresový a rodinný hotel na brehu Slnečných jazier v Senci.

Naša spoločnosť sa dlhodobo riadi a stavia na hodnotách – TVORÍME - SPOLU - S ÚSMEVOM - PORIADNE - INOVATÍVNE - SLUŠNE. Hotelierstvo je naša vášeň a to, čo nás všetkých spája. Sme tím tvorivých a priateľských nadšencov, ktorí neustále hľadajú nové možnosti, ako veci urobiť ešte lepšie. Sme TRINITY, sme rodina a sme tu vždy pre každého nášho hosťa na 100% s ponukou toho najlepšieho, čo na trhu máme. Tou najlepšou odmenou pre nás sú spokojní hostia ;)
Práca, v ktorej vidíme zmysel nás skutočne baví a nie je to len klišé. Veď nie zbytočne sa pýšime titulom najlepších babyfriendly hotelov na trhu ;-) Pomáhame si navzájom, máme dostatok priestoru na rozvoj a nové nápady sú viac ako vítané.
Byť v našom TRINITY tíme sa jednoducho oplatí nielen kvôli zľavám na ubytovanie a iným výhodám vyplývajúcim z práce v hotelierstve.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3101305  Dátum zverejnenia: 16.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou