Plavčík na letnú sezónu

HOTEL SENEC a.s.

Miesto práce
Hotel SENEC****, Slnečné jazerá - sever, 903 01 Senec
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,2 - 4,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k nám do TRINITY skupiny. Hľadáme komunikatívnu a pozitívne naladenú kolegyňu/kolegu do našej letnej partie. Ak si zodpovedná a proaktívna duša, daj nám určite o sebe vedieť.

Čo všetko Ti zveríme?
Práca plavčíka pri vonkajšom hotelovom bazéne, kontrola teploty vody, vydávanie vodných bicyklov a záchranných viest.

Stráviť parádne leto s nami je radosť a to aj pre tieto dôvody:

- zamestnanecká strava
- ubytovanie
- príjemné pracovné prostredie priamo na Slnečných jazerách
- výborný kolektív

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov na základe našich požiadaviek.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

športovo relaxačné a zdravotné, humanitné, technické

Počet rokov praxe

plavčík
1

Určite nám daj o sebe vedieť ak si:
Samostatná, komunikatívna osoba s príjemným vystupovaním a máš platný doklad o absolvovaní kurzu plavčíka a kurzu prvej pomoci. Ak platný kurz plavčíka nemáš, vieme Ti ho zabezpečiť.

Sme známy kongresový a rodinný hotel na brehu Slnečných jazier v Senci.

Naša spoločnosť sa dlhodobo riadi a stavia na hodnotách – TVORÍME - SPOLU - S ÚSMEVOM - PORIADNE - INOVATÍVNE - SLUŠNE. Hotelierstvo je naša vášeň a to, čo nás všetkých spája. Sme tím tvorivých a priateľských nadšencov, ktorí neustále hľadajú nové možnosti ako veci urobiť ešte lepšie. Sme TRINITY, sme rodina a sme tu vždy pre každého nášho hosťa na 100% s ponukou toho najlepšieho, čo na trhu máme. Tou najlepšou odmenou pre nás sú spokojní hostia ;)
Práca, v ktorej vidíme zmysel nás skutočne baví a nie je to len klišé. Veď nie zbytočne sa pýšime titulom najlepších babyfriendly hotelov na trhu ;-) Pomáhame si navzájom, máme dostatok priestoru na rozvoj a nové nápady sú viac ako vítané.
Byť v našomTRINITY tíme sa jednoducho oplatí nielen kvôli zľavám na ubytovanie a iným výhodám vyplývajúcim z práce v hotelierstve.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Hattalova 12/a
831 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Balážová
E-mail: poslať životopis
ID: 1292926  Dátum zverejnenia: 26.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,2 EUR/hod.