Pracovník požičovne a servisu - Salamandra resort, sezónna práca

Hotel Salamandra, a.s.

Miesto práce
Salamandra Resort, Hodruša - Hámre
Termín nástupu
5.12.2019
700 - 850 EUR/mesiacminimálne 700 € brutto + príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatky + nadčasy /finálna úroveň platu závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sezónna práca od decembra do polovice marca
- práca s pokladňou a hmotná zodpovednosť
- komunikácia so zákazníkmi
- aktívne ponúkanie tovarov a služieb
- požičiavanie lyžiarskeho výstroja
- kompletný servis lyží a snowboardov
- predaj tovaru
- plní ďalšie úlohy v zmysle pokynov svojho nadriadeného

- bezplatné zamestnanecké ubytovanie, zamestnanecká strava priamo na prevádzke, príjemný kolektív.
- využitie hotelových služieb po pracovnej dobe

Otvárame sezónnu pozíciu pracovníka požičovne a skiservisu v lyžiarskom stredisku Salamandra Resort. Pozícia bude obsadená na mesiace december až polovica marca. Pracovný čas je od 8:00 do 16:00. Práca aj počas víkendov a Vianočných sviatkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Zodpovednosť, rýchlosť, technická zručnosť, príjemný prejav

Salamandra Resort a Hotel **** patrí pod prosperujúcu a silnú spoločnosť zameranú na rôzne oblasti podnikania. Hotel je zaradený do siete hotelov Primestar Hotels na Slovensku a v Chorvátsku z čoho vyplývajú rôzne zaujímavé benefity pre našich zamestnancov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3793525  Dátum zverejnenia: 22.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 850 EUR/mesiacminimálne 700 € brutto + príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatky + nadčasy /finálna úroveň platu závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta/