Recepčná/recepčný v 4* hoteli

Hotel Salamandra, a.s.

Miesto práce
Salamandra Hotel****, Hodruša - Hámre
Termín nástupu
dohodou
700 EUR/mesiacpo skúšobnej dobe prehodnotenie platu na základe vedomostí a šikovnosti daného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- priamy kontakt a komunikácia s klientmi hotela,
- check in/check out hostí,
- vykonávanie a zodpovednosť za rezervácie ubytovania,
- vedenie evidencie ubytovaných hostí,
- vystavovanie účtov, fakturácia,
- príjem hotovostných a bezhotovostných platieb,
- zodpovednosť za plynulý chod recepcie,
- administratíva spojená s chodom recepcie,
- práca na smeny.

- v prípade potreby zamestnanecké ubytovanie a stravovanie
- možnosť využitia vstupov do wellness a skipasov
- kontinuálne vzdelávanie s možnosťou rastu v rámci kariérneho rebríčka
- motivačné finančné ohodnotenie

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu: [email protected].

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Poslaním životopisu dáva uchádzač spoločnosti Hotel Salamandra, a.s. svoj súhlas so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Fakturácia - Základy

Požadujeme:
- prax na danej pozícií aspoň 2 roky
- znalosť rezervačného systému Horec výhodou
- príjemný vzhľad a vystupovanie,
- komunikatívnosť,
- technická spôsobilosť
- flexibilita
- zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť,
- pracovné nasadenie, flexibilita a chuť pracovať,
- tímová spolupráca, bezkonfliktnosť.

Salamandra Resort a Hotel **** patrí pod prosperujúcu a silnú spoločnosť zameranú na rôzne oblasti podnikania. Hotel je zaradený do siete hotelov Primestar Hotels na Slovensku a v Chorvátsku z čoho vyplývajú rôzne zaujímavé benefity pre našich zamestnancov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1895093  Dátum zverejnenia: 17.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac