Obchodný zástupca / referent pre striekané penové izolácie PROFI IZO®️

Hotel Rezident Turčianske Teplice - MARTINA s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za predaj vo zverenom regióne
- Každodenné realizovanie osobných stretnutí so zákazníkmi
- Aktívne vyhľadávanie nových, potenciálnych zákazníkov
- Prezentácia produktov
- Vypracovanie cenových ponúk a ich prezentácia zákazníkom

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Plat je formou províznych odmien podľa výkonu čiže neobmedzený rast ( od 550€ do 4000 € )

- práca v mladom kolektíve
- služobné vozidlo
- individuálne zaškolenie
- mobilný telefón
- motivujúce ohodnotenie podľa výkonov

Ponuka je vhodná aj pre človeka, ktorý sa pohybuje v stavebníctve a môže získavať provízie za sprostredkovanie našej prémiovej striekanej izolácie napr arch, projektant, strechár, oknár, stavebná firma a podobne .
Poprosím kontaktovať len v prípade vážneho záujmu emailom na [email protected], alebo na 0917 280 563

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

- Komunikatívnosť
- Cieľavedomosť
- Schopnosť plánovania
- Prezentačné schopnosti
- Skúsenosti z obchodu výhodou
- Vodičský preukaz sk. B podmienkou

PROFI IZO je dcérska spoločnosť firmy MARTINA s.r.o. ktorá úspešne pôsobí v stavebnom primysle od roku 2011 a je držiteľom viacerých certidfikátov, ako napríklad certifikát kvality ISSO 9001- 2015 .
PROFI IZO sa ZAVIAZALA plniť požiadavky svojich zákazníkov a to v nyjvyššej možnej miere, kvalite a dohodnutom čase !
Patríme medzi špičku na Slovenskom trhu !
Náš hlavný aplikátor je zaškolený priamo výrobcom popredných aplikačných zariadení spoločnosťou GRACO a STRIEKANÝM PENOVÝM IZOLÁCIAM sa venuje viac ako 10 rokov čo je zárukou 101% spokojnosti našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MARTINA s.r.o.
Somolického 6/768
03901 Turčianske Teplice

Kontakt

ID: 3738430   Dátum zverejnenia: 13.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Plat je formou províznych odmien podľa výkonu čiže neobmedzený rast ( od 550€ do 4000 € )