Recepčná

Hotel Rezident Turčianske Teplice - MARTINA s.r.o.

Miesto práce
Hotel Rezident, Partizánska, Turčianske Teplice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
600 + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komunikácia so zákazníkmi
- Ubytovávanie a odubytovávanie hotelových hostí
- Vybavovanie telefonických hovorov a komunikácia so zákazníkmi cez e-mail

- práca v mladom kolektíve
- TPP "pracovná zmluva" ( ak ti zmluva nevyhovuje je tu alternatíva dohody )
- stála pravidelná mesačná mzda s príplatkami
- možnosť ubytovania
- ponúkame stravovanie
- prípadne alternatíva stravovania - vyplácanie stravných lístkov

Prosíme uchádzačov aby zasielali životopis spolu s fotografiou na [email protected]
Kontaktujte nás len v prípade vážneho záujmu.
Pre urýchlenie komunikácie nás kontaktujte na 0917 280 563.
Vhodní uchádzači budú kontaktovaní v čase od 10,00 hod do 12,00 hod.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.12.2018 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ponúkame prácu pre komunikatívnu a usmievavú recepčnú s chuťou pracovať.

Rodninná firma vlastniaca útulný rodinný hotel v centre Turčianskych Teplíc .
Viac o Nás nájdete na www.hotelrezident.sk alebo na facebooku: Hotel Rezident Turčianske Teplice

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hotel Rezident
Partizánska 410/7
03901 Turčianske Teplice

Kontakt

ID: 3417882   Dátum zverejnenia: 26.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   600 + odmeny