Recepčná

MARTINA s.r.o.

Miesto práce
Hotel Rezident, Partizánska, Turčianske Teplice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
650 + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komunikácia so zákazníkmi
- Ubytovávanie a odubytovávanie hotelových hostí
- Vybavovanie telefonických hovorov a komunikácia so zákazníkmi cez e-mail

Staň sa súčasťou nášho profesionálneho tímu.
Ponúkame Ti:
Zamestnanecké výhody a benefity.
∘ Práca v mladom kolektíve .
∘ Možnosť ubytovania
∘ Práca na plný pracovný pomer
∘ 13-ty plat
∘ Odmeny

Prosíme uchádzačov aby zasielali životopis spolu s fotografiou na [email protected]
Kontaktujte nás len v prípade vážneho záujmu.
Pre urýchlenie komunikácie nás kontaktujte na 0917 280 563.
Na osobný pohovor budú prizvaní uchádzači, ktorí spĺňajú vyššie uvedené podmienky.
Inzerát je platný do zmazania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Očakávame:
- príjemné vystupovanie
- pozitívnu energiu
- chuť pracovať

Spoločnosť MARTINA s.r.o. prevádzkuje rodinný hotel v centre kúpeľného mesta Turčianske Teplice. V našej spoločnosti kladieme dôraz na individuálny prístup nielen k zákazníkom, ale aj k zamestnancom, ktorí tvoria srdce nášho hotela.
Našou víziou je neustály rast a preto rozširujeme tím o nových kolegov. Tešíme sa, že sa stanete jeho súčasťou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3417882  Dátum zverejnenia: 20.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 + odmeny