Čašník - Čašníčka

MARTINA s.r.o.

Miesto práce
Hotel Rezident, Partizánska, Turčianske Teplice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
750€ + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijímanie objednávok od zákazníkov
- priamy predaj jedál a nápojov
- príjemná komunikácia so zákazníkom

- super kolektív
- práca v krásnej reštaurácií s letnou terasou
- školenia pod vedením šéfkuchára Ivana Rusinu a jeho teamu
- možnosť kariérneho rastu
- TPP "pracovná zmluva" ( ak ti zmluva nevyhovuje je tu alternatíva dohody )
- stála pravidelná mesačná mzda s príplatkami
- vernostný bonus pri odpracovaní zamestnanca od 1.roka a finančné bonusy podľa pracovného výkonu
- ponúkame bezplatné komfortné ubytovanie priamo v hoteli
- ponúkame stravovanie
- prípadne alternatíva stravovania vyplácanie stravných lístkov ( 3,38/deň)

Informácie o výberovom konaní

Životopis posielajte na emailovú adresu [email protected].
Pre urýchlenie komunikácie odporúčame telefonický kontakt 0917 280 563

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Absolvent Hotelovej AKADÉMIE alebo vyštudovaný odbor KUCHÁR - ČAŠNÍK (nie je to však podmienka)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- pozitívna nálada
- učenlivosť
- zodpovednosť

Spoločnosť MARTINA s.r.o. prevádzkuje rodinný hotel v centre kúpeľného mesta Turčianske Teplice. V našej spoločnosti kladieme dôraz na individuálny prístup nielen k zákazníkom, ale aj k zamestnancom, ktorí tvoria srdce nášho hotela.
Našou víziou je neustály rast a preto rozširujeme tím o nových kolegov. Tešíme sa, že sa stanete jeho súčasťou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3404242  Dátum zverejnenia: 30.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750€ + variabilná zložka