Barman - Čašník

MARTINA s.r.o.

Miesto práce
Partizánska 410/7, okres Turčianske Teplice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
možný ihneď/ inerát platný do zmazania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava teplých a studených nápojov . Príjímanie objednávok a ich následné spracovanie.
Proste klasická práca čašníka v rodninnom hoteli - starostlivosť o hotelových hostí a o hostí reštaurácie :)

-v Turčianských Tepliciach ponúkame najlepšie platové podmienky
-TRINGELTY v plnej miere ostávajú zamestancom
-ako bonus je jedna stravná jednotka úplne zadarmo na jeden pracovný deň
-príjemný kolektív
-pekné prostredie prevádzky

Ak hľadáš prácu ako Barman alebo Čašík (prípadne by si tú svoju rád zmenil) si psychycky a fyzicky odolný rád sa smeješ a šíríriš okolo seba pozitívnu energiu :) tak si na správnej adrese :)
Dobre ťa zaplatíme a prijímeme medzi seba :)
Ak sa bojíš že nebudeš mať kde spať tak sa nebj :) ubytovanie máme priamo u Nás !
Výška tvojho platu bude závisieť od tvojho postoju a prínosu pre našu firmu.
Našli sme ťa ?
Ak áno volaj alebo píš !
Tešíme sa
Príjímeme 2-3 čiže šance pre Vás sú veľké .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

najlepšie hotelovka alebo kuchár čašník (nie je to však podmienka)

Očakávame pozitívneho šikovného človeka ktorý má záujem túto prácu vykonávať .

Spoločnosť MARTINA s.r.o. prevádzkuje rodinný hotel v centre kúpeľného mesta Turčianske Teplice. V našej spoločnosti kladieme dôraz na individuálny prístup nielen k zákazníkom, ale aj k zamestnancom, ktorí tvoria srdce nášho hotela.
Našou víziou je neustály rast a preto rozširujeme tím o nových kolegov. Tešíme sa, že sa stanete jeho súčasťou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3176473  Dátum zverejnenia: 2.9.2017