Recepčný (á)

Hotel Prim**

Miesto práce
Stará Vajnorská 37, 831 04 Nové Mesto
Termín nástupu
Asap
795 EUR/mesiacodmena za prácu nadčas príplatky za víkendy, nočné, sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v 24 hodinovej prevádzke s hotelovým systémom Hores 10 - „check-in“ a check-out“ hostí, vystavovanie účtov, práca s hotovosťou, platobným terminálom, nočná uzávierka.
Vybavovanie telefonických aj online rezervácii.
Komplexná starostlivosť o hotelových hostí (vybavovanie požiadaviek hostí, poskytovanie informácií a cenách a službách, pomoc pri riešení reklamácií hostí).
Aktívna komunikácia s ostatnými úsekmi hotela.
Zodpovednosť za dosahovanie maximálnej spokojnosti hostí.

- stravné lístky v hodnote 7 € v plnej výške hradí zamestnávateľ
- možnosť ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie
- Komunikatívnosť
- Chuť pracovať
- Prax v hotelovom odvetví je výhodou
- Znalosti v programe Hores10 výhodou

Hotel a Ubytovňa Prim** je ubytovacie zariadenie, ktoré sa nachádza priamo pri vstupe do Bratislavy z diaľnice D1. Činnosť: ubytovanie individuálnych hostí, pracovných kolektívov, turistických skupín.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3241048  Dátum zverejnenia: 16.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 795 EUR/mesiac