800 - 1 200 EUR

Kozmetička - pedikérka

HOTEL PARTIZÁN****

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď/dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie poradenských, konzultačných a odborných kozmetických služieb klasických a prístrojových ošetrení
-práca s prístrojom Hydrafacial - zaučíme
-práca s kozmetikou Masada,
-pedikúra suhcá aj mokrá
-manikúra vítaná
-masérske skúsenosti - vítané

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

600 - 700 EUR/mesiac brutto, + prémia z kumulovaných obratov a výkonu pracovníka

- možnosť zamestnaneckého ubytovania
- zamestnanecké stravovanie
-možnosť využitia relaxačných služieb ponuky hotela
-pravidelné teambuildingové aktivity
-oceňovanie a odmeňovanie najlepších pracovníkov
-odmeňovanie životných a pracovných jubileí
-možnosť odborného vzdelávania a zvyšovania kvalifikácie
-možnosť kariérneho rastu

Požadujeme zaslať motivačný list, profesný životopis a Vaše foto.
len vybraní uchádzači spĺňajúci požadované kritéria budú pozvaní na osobný pohovor.
Všetky osobné údaje, ktoré nám poskytnete, považujeme v zmysle zákona o ochrane osobných údajov za dôverné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

masér/fyzioterapeut, kozmetička/dermatovenerologička

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax je minimálne 3 roky v obore
- vzťah k ponúkanej práci
- ochota učiť sa
- kreativita
- samostatnosť a zodpovednosť
- tímový hráč

HOTEL PARTIZÁN **** je rodinný hotel, ktorý pôsobí v cestovnom ruchu 55 rokov a je vedený rodinou Kičovou.
Kapacita hotela je 117 izieb rôznej kategórie. Našou prioritou je priniesť klientom vysokokvalitné služby v oblasti ubytovania, a tak vytvoriť na niekoľko dní príjemný pocit dokonalosti so službami na objednávku. Hostia si môžu gastronomický zážitok vychutnať v reštaurácii Panorama alebo v modernej slovenskej reštaurácii Tálska Bašta. Odychnúť si a zrelaxovať po náročnom týždni môžu hostia v našom Nature Wellness Centre s rozlohou 2260m2. Na dobrom drinku si radi posedia v hotelovom Lobby bare alebo spoločensko-zábavnom centre Limbus, kde je možnosť porpi zábave zahrať si bowling, biliard alebo stolný futbal. Okrem indorových aktivít majú širokú paletu možností výletov do okolia, kde objavia krásy Nízkych Tatier a Horehornia.

SKI & BIKE MÝTO prevádzkuje od roku 2018 spoločnosť Hotel Partizán**** .
Lyžiarske stredisko v Mýte pod Ďumbierom má 20 ročnú históriu. Od decembra 2018 sa stalo súčasťou rezortu HOTEL PARTIZÁN ****. V zime jej v prevádzke štvorsedačková lanovka a 3 poma vleky. Od zimnej sezóny 2019 budú svahy zasnežované novovybudovanou technológiou. Časť svahu bude osvetlená a pribudne večerné lyžovanie. "Prvý sneh" bude k dispozícii aj tento rok v sobotu a nedeľu ráno. Súčasťou strediska je bar a reštaurácia, ktorá ponúka domácu gastronómiu prevzatú z hotela PARTIZÁN****.
V lete 2019 bol spustený do prevádzky novovybudovaný BIKE PARK so 4 downhillovými traťami, pumptrackom, skilltrailom, minidual slalomom a maxitrampolínou.
Viac informácií môžete získať na:
www.kopeczabavy.sk
www.partizan.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HOTEL PARTIZÁN, s.r.o.
Bystrá 108 - Tále
977 01 Bystrá

Kontakt

ID: 2148590   Dátum zverejnenia: 8.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   600 - 700 EUR/mesiac brutto, + prémia z kumulovaných obratov a výkonu pracovníka