Recepčný/Nočný auditor

HOTEL PARTIZÁN PS **** s.r.o.

Miesto práce
Hotel Partizán, Horná Lehota-Tále
750 - 1 100 EUR/mesiac620 EUR/mesiac, základný plat + prémia, pohyblivá zložka mzdy (cca 700-900,-EUR Netto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozri TU:

Nočný audit recepcie.
Vybavovanie rezervácií a korešpodencie
Check-in a check-out hostí
Práca s finančnou hotovosťou
Komunikácia s hosťom, riešenie rozličných situácií
Práca vyžadujúca flexibilnú a samostatnú osobnosť
Záujemcovia zasielajte svoje podrobné životopisy na [email protected]. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí najlepšie spĺňajú naše podmienky a kritériá. Ďakujeme z pochopenie i prejavený záujem o ponúkané miesto.

Zamestnanecké stravovanie
Možnosť využívania hotelových služieb / krytý bazén, sauna, fitness, bicykle, jazda na koni, biliard, šípky/
Lyžovačka vo vynovenom Ski and Fun centre Mýto za 1,-EURO
Mzda vždy načas
Možnosť využiť rekreačné poukážky na dovolenku v sume až 275,-EUR
Pravidelné teambuildingy
a mnoho iného

Prosíme uchádzačov, aby zasielali životopisy s uvedením praxe, vzdelania, trvalého bydliska na nižšie uvedenú e mailovú adresu.
Kontaktovať budeme prednostne uchádzačov s primeraným vzdelaním, z Brezna alebo blízkeho okolia.
Ďakujeme za prejavený záujem aj za pochopenie a akceptovanie spôsobu výberového procesu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

- vzdelanie príbuzné charakteru práce /HA, OA. VŠE.../
- komunikatívnosť
- flexibilita potrebná vzhľadom k pracovnému času
- príjemné a kultivované vystupovanie
- ústretovosť a trpezlivosť
- jazykové vybavenie na komunikatívnej úrovni
- i keď poskytujeme možnosť ubytovania budeme prednostne vyberať uchádzačov z okolia BR

HOTEL PARTIZÁN PS**** je rodinný hotel, vedený rodinou Kičovou, ktorý plní sny svojim klientom.

Uprostred prírody Nízkych Tatier, na Táľoch je našou každodennou prioritou priniesť klientom vysokokvalitné služby v oblasti hotelierstva, gastronómie a vytvoriť klientom na niekoľko dní príjemný pocit dokonalosti.
Sny o relaxe a oddychu plníme v exkluzívnom Natur wellness centre na ploche 2260 m². Zábavné aktivity v každom ročnom období a počasí sú našou devízou. Jednou z možností je bikovanie alebo lyžovanie v hotelovom stredisku MÝTO SKI & BIKE. Po aktívnom dni sa snažíme uspokojiť chuťové poháriky hostí lahôdkami pripravenými tímom našich kuchárov v Panorama Restaurant a Tálskej Bašte. Mnohé z nich pripravujeme z vlastných produktov, ktoré pochádzajú z hotelovej Ajax farmy.
Patríme medzi TOP kongresové rezorty na Slovensku. Dôkazom je množstvo úspešne zvládnutých veľkých i menších kongresov, eventov, teambuildingov a svadieb pre najnáročnejších klientov.
Zároveň sme jeden z najlepších Wellness & Family hotelov na Slovensku.
ID: 175751  Dátum zverejnenia: 11.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 1 100 EUR/mesiac620 EUR/mesiac, základný plat + prémia, pohyblivá zložka mzdy (cca 700-900,-EUR Netto)