Cukrár/cukrárka

HOTEL PARTIZÁN****

Miesto práce
Nízke Tatry Chopok juh - oblasť Tále, Banskobystrický kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
od 1000,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Zabezpečenie dennej prevádzky cukrárne
-Zodpovednosť za kvalitu podávaných cukrárenských výrobkov
-Príprava cukrárenských výrobkov pre slávnostné formy stolovania
-Sledovanie nových trendov v gastronómii a gastrotechnike a ich aplikácia v praxi
-Sledovanie zásob a ekonomické narábanie so surovinami
-Zodpovednosť za zverený majetok

-Práca v stabilnej a etablovanej spoločnosti
-Zaujímavé motivačné benefity
-Priestor pre sebarealizáciu a odborný rast
-Odborné vzdelávanie
-Prístup na internet
-Odmeny, sociálny program
-Ubytovanie v zamestnaneckej ubytovni
-Možnosť zamestnania partnera a pridelenie samostatného bytu
-Možnosť využívania hotelových služieb
-Rekondičné pobyty v SR

Požadujeme zaslať podrobnejší profesný životopis s uvedením presného popisu práce v doterajších zamestnaniach.
Vybraní uchádzači spĺňajúci požadované kritéria budú pozvaní na osobný pohovor.
Všetky osobné údaje, ktoré nám poskytnete, považujeme v zmysle zákona o ochrane osobných údajov za dôverné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Gastronómia, reštauračné služby

Počet rokov praxe

prax v odbore nutná
3

-Vyučený v odbore s min. praxou 3 roky
-Pozitívny prístup k práci
-Vysoké pracovné nasadenie
-Odbornosť, zodpovednosť, flexibilita,
-Samostatnosť, kreativita, komunikatívnosť,
-Príjemný vzhľad a vystupovanie,
-Zvládanie stresových situácií a práca pod tlakom
-Znalosť cudzieho jazyka je vítaná

Hotel Partizán**** je rodinný hotel s 55 ročnou históriou. Nachádza sa v krásnej podhorskej oblasti Nízkych Tatier, v turisticky vyhľadávanej oblasti Tále. Hotel je po kompletnej rekonštrukcii s celoročnou prevádzkou. Kapacita ubytovania je 104 izieb. V hoteli sa nachádzajú 3 reštaurácie, 1 bar, 1 športovo - zábavné centrum a 12 rokovacích priestorov a Nature Wellness Center s rozlohou 2160 m2. Cieľový produkt - kongresový cestovný ruch a individuálne pobyty.

Našimi klientmi sú:
- významné farmaceutické spoločnosti,
- bankové a finančné inštitúcie, poisťovne,
- auditorské firmy,
- lekárske a vzdelávacie spoločnosti,
- výrobné nadnárodné spoločnosti,
- domáce a zahraničné cestovné kancelárie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HOTEL PARTIZÁN, s.r.o.
Bystrá 108 - Tále
977 65 Brezno
ID: 1338738   Dátum zverejnenia: 1.12.2017