HR Manager/Personalista

HOTEL PARTIZÁN PS **** s.r.o.

Miesto práce
Bystrá 108, Horná Lehota-Tále
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 800 - 2 500 EUR/mesiacvrátane príplatkov v zmysle Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovitého, komunikatívneho a tvorivého kolegu, ktorý je orientovaný na ľudí, bavia ho nové výzvy a nezľakne sa  administratívnej práce. Hľadáme človeka, pre ktorého je dôležité rozumieť pracovníkom, ich potrebám, má aktívny záujem o ľudí, je tímový hráč. Človeka ktorý má skúsenosti  z oblasti ľudských zdrojov, ktorý je schopný nastaviť a optimalizovať HR procesy s ohľadom na  potreby našej spoločnosti.

- príprava personálnej administratívy a agendy v oblasti pracovno- právnych vzťahov

- zabezpečenie náborového a výberového procesu nových pracovníkov od zadávania inzercie, pohovory a výber vhodných uchádzačov na požadované pracovné pozície

- riešenie pracovno-právnych vzťahov, poskytovanie odborného poradenstva, správa benefitov a pracovného oblečenia pre pracovníkov

- tvorba a implementácia systému odmeňovania v spolupráci s vedením hotela

-  správa dochádzkového systému Fingera a spracovanie mesačných výstupov pre výpočet miezd

- analýzy a proces vzdelávania pracovníkov, tréning (zákonné školenia, interné školenia)

- participácia na vytváraní pozitívnych pracovných podmienok a prostredia pre pracovníkov, starostlivosť o pracovníkov, organizovanie eventov a exkurzií

- príprava a nastavovanie analýz, reportingu v rôznych oblastiach HR

- sledovanie zmien pracovno-právnych predpisov a postupov v súlade s platným Zákonníkom práce

- zodpovednosť za koordináciu onboardingu a offboardingu zamestnancov

Staň sa členom našej "rodiny" a zabezpečíme ti:
- Pracovnú zmluvu na dobu neurčitú v 30.ročnej stabilnej spoločnosti
-Služby Nature Wellness centra pre teba aj  tvoju rodinu za symbolické ceny
-Lyžovačku a ,,bajkovačku" v SKI and BIKE CENTRE Mýto pod Ďumbierom za symbolické ceny
-Mzdu vyplácanú do 15 dňa daného mesiaca
-Zamestnanecké ubytovanie aj pre rodinu
-Pracovné oblečenie
-Celodenná strava za 2,50 € a bezplatný pitný režim
-Bonusy na základe výsledkov spoločnosti a osobného výkonu
-Príjemné pracovné prostredie a skvelý tím pracovníkov
-Priestor pre sebarealizáciu a odborný rast - školenia, odborné kurzy
-Event a teambuilding pre všetkých - "upevňujeme náš tím pracovníkov"

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila a spĺňate všetky uvedené požiadavky, pošlite svoj štruktúrovaný životopis na doleuvedený mail.
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Proces starostlivého posúdenia všetkých prijatých životopisov môže byť časovo veľmi náročný, preto Vás prosíme o trpezlivosť.

S informáciami o ďalšom postupe vo výberovom konaní budeme kontaktovať LEN tých kandidátov, ktorí spĺňajú predpoklady a požiadavky a budú vybratí zodpovedným pracovníkom našej spoločnosti.
Ďakujeme vopred za rešpektovanie tejto skutočnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Personalistika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Humanet - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

-Pozitívny prístup k práci

-Samostatnosť, kreativita, komunikatívnosť

-Odbornosť, zodpovednosť, flexibilita

-Tímový duch-Príjemné vystupovanie, empatia

-Znalosť pracovno-právnej agendy

-Znalosť cudzieho jazyka je vítaná

HOTEL PARTIZÁN PS**** je rodinný hotel, vedený rodinou Kičovou, ktorý plní sny svojim klientom.

Uprostred prírody Nízkych Tatier, na Táľoch je našou každodennou prioritou priniesť klientom vysokokvalitné služby v oblasti hotelierstva, gastronómie a vytvoriť klientom na niekoľko dní príjemný pocit dokonalosti.
Sny o relaxe a oddychu plníme v exkluzívnom Natur wellness centre na ploche 2260 m². Zábavné aktivity v každom ročnom období a počasí sú našou devízou. Jednou z možností je bikovanie alebo lyžovanie v hotelovom stredisku MÝTO SKI & BIKE. Po aktívnom dni sa snažíme uspokojiť chuťové poháriky hostí lahôdkami pripravenými tímom našich kuchárov v Panorama Restaurant a Tálskej Bašte. Mnohé z nich pripravujeme z vlastných produktov, ktoré pochádzajú z hotelovej Ajax farmy.
Patríme medzi TOP kongresové rezorty na Slovensku. Dôkazom je množstvo úspešne zvládnutých veľkých i menších kongresov, eventov, teambuildingov a svadieb pre najnáročnejších klientov.
Zároveň sme jeden z najlepších Wellness & Family hotelov na Slovensku.
ID: 4786031  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac