Kuchař /Kuchařka

Hotel Park Inn by Radisson, Orchard Hotel a.s.

Místo práce
Ostrava, Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, internship, stáž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naše požadavky na vás:

  • chceme abyste byl/a spolehlivý/vá - spoléháme na vás, že přijdete do práce včas vždy, když máte naplánovanou směnu

  • požadujeme vyučení v oboru kuchař, případně praxi na pozici kuchaře alespoň 2 roky - pokud budete vyučen/a a zároveň budete mít praxi z hotelové kuchyně, bude to vaše velká výhoda
  • domluvíme se a společně naplánujeme každý týden váš rozvrh směn na další týdny, pracujeme i o víkendech
  • chceme, abyste byl/a pečlivý/a a měl/la vztah k moderní gastronomii

Pokud bydlíte v okolí hotelu, bude to pro vás velká výhoda.

Vaše náplň práce:

  • samostatná příprava pokrmů (teplá a studená kuchyně) celé nabídky naší hotelové restaurace Bamboo

Nabízíme vám:

  • skvělý pracovní tým a velmi zajímavé finanční ohodnocení a zaměstnanecké výhody
  • pokud budete mít znalosti a dovednosti, můžete po zapracování pracovat jako vedoucí směny
  • jestliže budete mít v budoucnu zájem, můžete absolvovat stáž v některém z naších zahraničních hotelů

Kontakt na vás a váš životopis nám prosím zašlete elektronicky, nebo na adresu hotelu.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 3223073  Dátum zverejnenia: 23.10.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.