Nočný recepčný/recepčná

Hotel Park Avenue****, Piešťany

Miesto práce
Hotel Park Avenue/ Steakpark, Beethovenova, Piešťany
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacSpresnenie platobných podmienok na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vítanie hostí
Komunikácia s hosťami
Rezervácie
Ubytovanie hostí
Zúčtovanie

príjemné a profesionálne prostredie
motivačné finančné ohodnotenie
kontinuálne vzdelávanie sa
počas vianočných sviatkov a nového roka - dovolenky
iné pracovné benefity

Ak spĺňate naše požiadavky, prosím, pošlite Váš životopis na kontaktný e-mail a staňte sa súčasťou nášho tímu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Pokladňa - Základy

Komunikatívnosť
Príjemné vystupovanie
Pozitívny a profesionálny prístup
Ochota vzdelávania sa
Multifunkčnosť a flexibilita

Hotel Park Avenue**** patrí medzi najkvalitnejšie hotely v našom regióne s vysokými hodnoteniami. Nachádza sa na okraji parku a zároveň blízko centra mesta Piešťany. Vďaka svojej jedinečnej polohe si návštevníci môžu vychutnať prírodu a pokoj parku priamo v centre mesta. Svojou príjemnou atmosférou a profesionálnymi službami poskytuje hosťom nezabudnuteľný zážitok obohatený reštauráciou STEAKPARK, ktorá poskytuje kombináciu kvalitného jedla, a príjemnej obsluhy. Naša reštaurácia sa zaradila medzi top reštaurácie Slovenska tým, že získala Gurmán Award 2018.
ID: 3451246  Dátum zverejnenia: 6.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac