Čašník

HOTEL MOST SLÁVY s.r.o.

Miesto práce
17. novembra, Trenčianske Teplice
Termín nástupu
ihned
600 - 900 EUR/mesiac600 + príplatky soboty, nedele sviatky + odmeny pri plnení plánu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníkov a starostlivosť o svoj rajón

Práca v mladom kolektíve, motivujúce finančné ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Sme hotelová spoločnosť, ktorá prevádzkuje hotelový komplex Hotel MOST SLÁVY v Trenčianskych Tepliciach. Zabezpečujeme kvalitné ubytovacie, konferenčné, gastronomické a relaxačné služby.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3779328  Dátum zverejnenia: 4.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 900 EUR/mesiac600 + príplatky soboty, nedele sviatky + odmeny pri plnení plánu