Reagujte bez životopisu

Kuchár / kuchárka, Raňajkový kuchár/ kuchárka

HOTEL MIKADO****, REŠTAURÁCIA ROUGE, LL real invest, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od skúseností uchádzača, možná dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie práce kuchára podľa pokynov šéfkuchára alebo jeho zástupcu

- mesačné osobné ohodnotenie do 100€ podľa výkonu práce
- príplatky za víkendy a sviatky v zmysle Zákonníka práce
- koncoročné odmeny
- pracovné oblečenie
- voľný vstup do hotelového wellness
- možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
- pozícia vhodná aj pre absolventa (zaškolíme)
- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- prax nie je podmienkou
- práca v stabilnej spoločnosti

Životopisy posielajte mailom na kontaktnú adresu: [email protected] . Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

hoteliérstvo, gastronómia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota učiť sa nové veci
- samostatnosť
- flexibilita
- schopnosť pracovať v kolektíve

Hotel MIKADO**** je moderný kongresový hotel v centre Nitry, ktorý zahájil svoju prevádzku začiatkom roku 2011. Ponúka nadštandardné a komplexné služby svojim klientom. Prevádzka hotela je nonstop 24 hodinová. Reštaurácia ROUGE je súčasťou hotela, ale nie je to typická hotelová reštaurácia, do ktorej by mohli chodiť len ubytovaní hostia. Od začiatku si reštaurácia drží svoj nadstavený štandard a preto sa v rámci hodnotení reštaurácii umiestňuje na popredných miestach.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1337392  Dátum zverejnenia: 6.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac