Kuchár / kuchárka

Hotel Martinské hole

Miesto práce
Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
27.12.2018
1 100,00 € / mes / brutto základná mzda + variabilná zložka v závislosti od individuálnych schopností a skúsenosti zamestnanca a od počtu odpracovaných hodín.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka s chuťou do práce na zimnú sezónu. Ste kreatívny, flexibilný, túžite po sebarealizácii? Ste schopný preberať zodpovednosť za kvalitu jedál, vedenie dokumentácie, udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku? Radi Vás u nás privítame!

Poskytnuté ubytovanie, strava a doprava z Martina. Práca v krásnom horskom prostredí na smeny. Možnosť využívania hotelového wellness centra.

Radi pracujete v zimnom horskom prostredí? Chýba Vám možnosť sebarealizácie? U nás máte možnosť preukázať svoje gastronomické znalosti, zručnosti a skúsenosti. Hľadáme ľudí s chuťou do práce na zimnú sezónu s predpokladom na dlhodobý pracovný pomer.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

3

Spoločnosť, ktorá dlhoročne prevádzkuje hotel v lyžiarskom stredisku Winter Park Martinky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1621949  Dátum zverejnenia: 18.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100,00 € / mes / brutto základná mzda + variabilná zložka v závislosti od individuálnych schopností a skúsenosti zamestnanca a od počtu odpracovaných hodín.