Kuchár / kuchárka

Hotel Martinské hole

Miesto práce
Hotel Martinské hole, Winter Park Martinky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.12.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava jedál na objednávku a hotových jedál. Zodpovednosť za kvalitu jedál. Spolupráca pri tvorbe jedálneho lístka. Vedenie dokumentácie. Udržiavanie čistoty a poriadku.

Poskytnuté ubytovanie, strava a doprava z Martina. Práca v krásnom horskom prostredí, na smeny v mladom kolektíve. Možnosť využívania hotelového wellness centra.

Ste flexibilný, zodpovedný a kreatívny? Chýba Vám možnosť sebarealizácie? U nás máte možnosť preukázať svoje gastronomické znalosti, zručnosti a skúsenosti. Hľadáme ľudí s chuťou do práce a ochotou učiť sa novým veciam.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2017 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo
Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

5

Spoločnosť, ktorá dlhoročne prevádzkuje hotel v lyžiarskom stredisku Winter Park Martinky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hotel Martinské hole***
Lyžiarske stredisko Winter Park Martinky
036 01 Martin

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Gabriela Krchová
Tel.: 00421 917 745 149
E-mail: poslať životopis
ID: 1621949   Dátum zverejnenia: 7.12.2017