Čašník / čašníčka

Hotel Martinské hole

Miesto práce
Hotel Martinské hole, Winter Park Martinky, okres Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
17.12.2017
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
550 - 650 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha a zodpovednosť za chod baru a reštaurácie. Prívetivý a usmievavý prístup k zákazníkom, spojený s dodržiavaním zásad stolovania a starostlivosti o zákazníka (objednávanie, obsluha a vyúčtovanie). Prijímanie a riešenie reklamácii. Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.

Krásne horské prostredie. Práca na smeny v mladom kolektíve. Doprava a ubytovanie zdarma. Možnosť využívania hotelového wellness centra.

Ponúkame prácu na TPP, prípadne aj ako brigádu na zimnú sezónu a počas celého roka. Očakávame príjemné a profesionálne vystupovanie, za účelom dosiahnutia požadovanej kvality poskytovaných služieb a starostlivosti o hosťa.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia, cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak ste vyučený v gastronómii a ste flexibilný, pohotový, prívetivý a ochotný učiť sa novým veciam, neváhajte a pošlite nám váš motivačný list a životopis spolu s Vašou fotografiou.

Spoločnosť, ktorá dlhoročne prevádzkuje hotel v lyžiarskom stredisku Winter Park Martinky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hotel Martinské hole***
Lyžiarske stredisko Winter Park Martinky
036 01 Martin
ID: 1619263   Dátum zverejnenia: 22.11.2017   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   550 - 650 EUR/mesiac