Čašník / čašníčka

Hotel Martinské hole

Miesto práce
Hotel Martinské hole, Winter Park Martinky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
17.12.2017
Ponúkaný plat (brutto)
550 - 650 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha a zodpovednosť za chod baru a reštaurácie. Prívetivý a usmievavý prístup k zákazníkom, spojený s dodržiavaním zásad stolovania a starostlivosti o zákazníka (objednávanie, obsluha a vyúčtovanie). Prijímanie a riešenie reklamácii. Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.

Krásne horské prostredie. Práca na smeny v mladom kolektíve. Doprava a ubytovanie zdarma. Možnosť využívania hotelového wellness centra.

Ponúkame prácu na TPP, prípadne aj ako brigádu na zimnú sezónu a počas celého roka. Očakávame príjemné a profesionálne vystupovanie, za účelom dosiahnutia požadovanej kvality poskytovaných služieb a starostlivosti o hosťa.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia, cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak ste vyučený v gastronómii a ste flexibilný, pohotový, prívetivý a ochotný učiť sa novým veciam, neváhajte a pošlite nám váš motivačný list a životopis spolu s Vašou fotografiou.

Spoločnosť, ktorá dlhoročne prevádzkuje hotel v lyžiarskom stredisku Winter Park Martinky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hotel Martinské hole***
Lyžiarske stredisko Winter Park Martinky
036 01 Martin
ID: 1619263   Dátum zverejnenia: 22.11.2017