Čašník / čašníčka - Barman

Hotel Mamut s. r. o.

Miesto práce
Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacmzda je určená ako hodinová sadzba plus tringelty plus bonusové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha raňajok pre verejnosť a pre hotelových hostí v krásnych priestoroch reštaurácie Mamut Pub Poprad. Povinnosti štandartné v gastro segmente - obsluha a komunikácia so zákazníkmi, práca s pokladňou, prípravné práce, udržiavanie čistoty, (operačný systém Comein)

Vzdelávanie, zamestnanecká strava a konzumné, teambuildingy, Bonusový systém ohodnotenia.

Informácie o výberovom konaní

prosím kontaktuje nás mailom na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

V prvom rade hľadáme tímového človeka s veľkou zodpovednosťou - príchody na čas, ochota pomôcť kolegom, zastúpiť sa navzájom. Chuť pracovať je vysoko žiadaná a nie je to dnes samozrejmosť. Preto ak máš chuť si zarobiť, podmienky ti na to vytvoríme, ale očakávame plné nasadenie. Odmeňujeme sa bonusovým systémom, vzdelávaním v odbore. Osobnostné predpoklady sú pozitívny prístup k životu a k ľuďom všeobecne, schopnosť zvládať stresové situácie s nadhľadom.

Hotel Mamut s.r.o je spoločnosť prevádzkujúca Mamut Pub Poprad a Hotel Mamut.

Jégého 16999/12
82108 Bratislava - Ružinov
ID: 3839508  Dátum zverejnenia: 12.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac