Čašník

Hotel Lomnica****

Hotel Lomnica, Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry-Tatranská Lomnica
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacmesačná mzda vo výške 900 Eur (brutto), z toho základná zložka mzdy 720 (brutto) a osobné ohodnotenie 180(brutto)“+ príplatky za prácu v sobotu, nedeľu a počas sviatkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte pocit, že na Slovensku je to všade rovnaké? Že „inú gastronómiu“ a férové podmienky môžete zažiť iba za hranicami? Veríme, že nie. Veríme, že aj pod Tatrami sa dajú robiť veci inak. Radi spravodlivo oceníme zahraničné skúsenosti, znalosti a zručnosti ako aj jazykovú vybavenosť a prehľad. Očarujúce priestory nášho hotela pristanú tým, ktorí sa neboja spolupracovať s najlepšími a majú chuť aj na Slovensku zažiť závan sveta veľkej gastronómie a špičkového servisu.

Právomoci a zodpovednosti
- Poskytovanie kvalitných zákazníckych služieb a ústretovosť k požiadavkám klientov
- Prezentačné schopnosti a dokonalá znalosť ponúkaných nápojov a jedál
- Orientácia na detail a up-sellingové schopnosti
- Organizačné schopnosti

Ponúkame neopakovateľnú možnosť podieľať sa na úspešnom návrate takmer strateného symbolu Tatier – historického Hotela Lomnica, priateľské pracovné prostredie a férové podmienky. A okrem toho aj:

- zabezpečenie možnosti interného vzdelávania
- príležitosti k ďalšiemu rastu
- stravovanie v rámci hotela
- zamestnanecké rovnošaty pre jednotlivé pozície
- teambuildingové aktivity pre zamestnancov aj podujatia pre rodinných príslušníkov
- benefity v oblasti zdravotnej starostlivosti
- 24.12. voľný deň
- fin. bonusy podľa pracovného výkonu
- multisport karta za zvýhodnenú cenu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Požiadavky na pracovné miesto
- Prax na pozícii minimálne 3 roky
- Komunikačné schopnosti
- Znalosť anglického jazyka – podmienkou
- Prezentačné schopnosti

ZAR invest, a. s., je investičná spoločnosť so zameraním na investície v oblasti cestovného ruchu, agroturistiky a podpory regionálneho rozvoja. Prioritne investujeme do tradičných kultúrnohistorických hodnôt a na ich základe budujeme a obnovujeme kultúrne dedičstvo na Slovensku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mores Resort, a. s.
Galvaniho 17/C
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ivana Rottiersová
E-mail: poslať životopis
ID: 3904992  Dátum zverejnenia: 10.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac