Referent administratívy a ekonomického oddelenia

Miesto práce
Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry
750 EUR/mesiacmesačná mzda vo výške od 750 Eur (brutto), z toho základná zložka mzdy 600(brutto) a osobné ohodnotenie 150 (brutto) finálna výška mzdy sa stanovuje na základe dosiahnutej praxe a skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš vzťah k administratíve, si precízna a láka ťa práca v krásnom prostredí historického hotela? Do nášho tímu hľadáme referenta administratívy a ekonomického oddelenia. Hlavnou náplňou práce bude
  • Evidencia došlej a odoslanej pošty
  • Zabezpečuje doručenie a odovzdanie internej pošty
  • Zabezpečuje asistentskú činnosť pre riaditeľa spoločnosti
  • Eviduje došlé faktúry do registratúry
  • Zodpovedá za evidenciu finančnej hotovosti hotelovej pokladne a obeh účtovných dokladov
  • Zodpovedá za prípravu a odovzdávanie hotovosti do bánk - prijímanie obálok a kontrola podpisovej listiny v trezore, kontrola so systémovými uzávierkami, posielanie pravidelného reportu vedeniu hotela, organizovanie prevozu hotovosti
  • Zodpovedá za inventúru pokladní, ktorá zahŕňa kontrolu a zápis kontroly systémového stavu pokladne a reálnej hotovosti určených prevádzok a následne zaslanie zápisu finančnému oddeleniu
  • Zodpovedá za inventarizáciu drobného majetku a inventáru, ako aj za evidenciu a inventúru hmotného majetku firmy
  • Zodpovedá za evidenciu marketingových materiálov a pracovného oblečenia

Ponúkame neopakovateľnú možnosť podieľať sa na úspešnom návrate takmer strateného symbolu Tatier – historického Hotela Lomnica, priateľské pracovné prostredie a férové podmienky. A okrem toho aj:

  • príležitosti k ďalšiemu rastu
  • stravovanie v rámci hotela
  • zamestnanecké rovnošaty pre jednotlivé pozície
  • teambuildingové aktivity pre zamestnancov aj podujatia pre rodinných príslušníkov
  • benefity v oblasti zdravotnej starostlivosti
  • 24.12. voľný deň
  • fin. bonusy podľa pracovného výkonu
  • multisport karta za zvýhodnenú cenu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

  • Proaktívny a priateľský prístup
  • Rýchlosť , logické myslenie a schopnosť samostatného riešenia problémov
  • Lojálnosť, spoľahlivosť a flexibilita
  • Výborné komunikačné zručnosti

ZAR, a.s. je investičná spoločnosť, ktorej aktivity smerujú do oblasti rozvoja cestovného ruchu, hotelierstva a gastronómie. Prioritne investuje do opätovného vybudovania tradičných kultúrno-historických hodnôt. Na ich základe buduje a obnovuje kultúrne dedičstvo na Slovensku. Všetky jej projekty (Hotel Lomnica*****, Kuszmannov bazár, Kaštieľ Pálffy, Selaví, VIAJUR, Kuulinair a iné) spájajú hodnoty, umenie žiť dobrý život a pripomínať historické korene súčasným aj budúcim generáciám.

Kto sme – ako tím?

Sme kolektív, ktorý spája nadšenie pre to, čo robíme a tvoríme. Máme radi tímových ľudí, ktorí sa vedia nadchnúť pre všetky naše „brands“ v hospitality a gastronómií. Vybrali sme sa náročnou cestou, pretože veríme, že vieme tento segment na Slovensku posunúť a rozvinúť, dať príležitosť svetovej gastronómií a hotelierstvu aj doma.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ingrid Pastorková
E-mail: poslať životopis
ID: 3414769  Dátum zverejnenia: 12.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac