Kozmetička v Hoteli Lomnica

Hotel Lomnica****

Hotel Lomnica, Tatranská Lomnica 92, Vysoké Tatry, Prešovský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kozmetické ošetrenia tváre, kozmetické masáže tváre, očného okolia a dekoltu.
- odborné denné a nočné líčenie, farbenie rias a obočia
- masírovanie pleti na tvári a krku
- epilácia a depilácia nežiaduceho ochlpenia
- aplikovanie rôznych pleťových masiek a výživových zábalov
- poskytovanie odborného poradenstva v oblasti starostlivosti o pleť a pokožku
- manikúra , pedikúra
- objednávanie a príjem kozmetiky a kozmetických potrieb, inventarizácia kozmetického tovaru
- aktívne spolupracuje s oddelením wellness

Ponúkame neopakovateľnú možnosť podieľať sa na budovaní nového symbolu Tatier – historického Hotela Lomnica, priateľské pracovné prostredie a férové podmienky. A okrem toho aj:

- vzdelávanie a príležitosti k ďalšiemu odbornému a kariérnemu rastu
- stravovanie v rámci hotela
- zamestnanecké rovnošaty pre jednotlivé pozície
- možnosť využitia zamestnaneckej práčovne
- teambuildingové aktivity pre zamestnancov aj podujatia pre rodinných prílušníkov
- benefity v oblasti zdravotnej starostlivosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

- osvedčenie o čiastočnej alebo úplnej kvalifikácií v príslušnom odbore
- zdravotný preukaz
- pozitívny prístup k práci a novým trendom
- prozákaznícka orientácia
- príjemný a reprezentatívny vzhľad
- kultivovaný slovný prejav
- charizmatické vystupovanie
- tímová spolupráca

Hotel Lomnica patrí k prvým hotelom vo Vysokých Tatrách. Bol postavený v roku 1894. Svojmu účelu prestal slúžiť v 90-tych rokoch 20. storočia. Jeho dnešná podoba rešpektuje tradíciu a je výsledkom komplexnej rekonštrukcie v rokoch 2015 – 2016, ktorá mu vrátila noblesu, akú si zaslúži.
Súčasný Hotel Lomnica je kombináciou tradície a úcty k histórii a umeniu s moderným ubytovaním a službami na úrovni. Priamo v srdci Slovenska ponúka tradičnú gastronómiu, komfortné izby, suites a aprtmány, ako aj priestory na rodinné, spoločenské i pracovné stretnutia. To všetko v elegantnom štýle, s dávkou umenia, štipkou luxusu a nádychom kultúry.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mores Resort, a. s.
Galvaniho 17/C
821 04 Bratislava
ID: 3211015   Dátum zverejnenia: 10.10.2017