Šikovný kuchár zamestnaneckej kantíny

Hotel Lomnica****

Miesto práce
Tatranská Lomnica 92, Vysoké Tatry-Tatranská Lomnica
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac900 € brutto, z toho základná mzda predstavuje 720 € brutto a osobné ohodnotenie 180 € brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre náš tím a zároveň do nášho tímu hľadáme šikovného kuchára/kuchárku zodpovedného za prípravu jedál pre našich zamestnancov. Ak ťa baví varenie a navyše máš prax v závodných či školských jedálňach neváhaj a kontaktuj nás.

Čo ti môžeme ponúknuť?
- stravovanie v rámci hotela
- zamestnanecké rovnošaty/oblečenie pre jednotlivé pozície
- možnosť využitia zamestnaneckej práčovne
- teambuildingové aktivity pre zamestnancov aj podujatia pre rodinných prílušníkov
- benefity v oblasti zdravotnej starostlivosti
- fin. bonusy podľa hospodárskeho výsledku prevádzky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Počet rokov praxe

1

ZAR invest, a. s., je investičná spoločnosť so zameraním na investície v oblasti cestovného ruchu, agroturistiky a podpory regionálneho rozvoja. Prioritne investujeme do tradičných kultúrnohistorických hodnôt a na ich základe budujeme a obnovujeme kultúrne dedičstvo na Slovensku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mores Resort, a. s.
Galvaniho 17/C
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ivana Rottiersová
E-mail: poslať životopis
ID: 3032843  Dátum zverejnenia: 15.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac