Usmievavý čašník

Hotel Lomnica****

Miesto práce
Tatranská Lomnica 92, Vysoké Tatry, Prešovský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného čašníka/čašníčku, ktorý by mal chuť a ambíciu stať sa členom nášho teamu Hotela Lomnica v Tatranskej Lomnici, ktorý sa aj vďaka jeho schopnostiam, profesionalite a nadšeniu stane výnimočným miestom.
Čašníci fungujú v troch odbytových miestach: v reštaurácii Sissi (šéfkuchár Gabo Kocák), v kaviarni Mozart a vo vinárni Franz Josef - podľa aktuálnej potreby ale i vlastnej preferencie.

Ponúkame neopakovateľnú možnosť podieľať sa na úspešnom návrate takmer strateného symbolu Tatier – historického Hotela Lomnica, priateľské pracovné prostredie a férové podmienky. A okrem toho aj:

- vzdelávanie a príležitosti k ďalšiemu odbornému a kariérnemu rastu (ochutnávky, exkurzie a pod.)
- stravovanie v rámci hotela
- zamestnanecké rovnošaty pre jednotlivé pozície
- možnosť využitia zamestnaneckej práčovne
- teambuildingové aktivity
- benefity v oblasti zdravotnej starostlivosti
- 24.12. voľný deň
- možnosť dlhodobého zamestnaneckého ubytovania (mimo hotel)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Očakávame spoľahlivosť, vysoké pracovné nasadenie, ale aj to, že budete mať rád svoju prácu tak, aby sme to na Vás videli my aj hostia.

Hotel Lomnica patrí k prvým hotelom vo Vysokých Tatrách. Bol postavený v roku 1894. Svojmu účelu prestal slúžiť v 90-tych rokoch 20. storočia. Jeho dnešná podoba rešpektuje tradíciu a je výsledkom komplexnej rekonštrukcie v rokoch 2015 – 2016, ktorá mu vrátila noblesu, akú si zaslúži.
Súčasný Hotel Lomnica je kombináciou tradície a úcty k histórii a umeniu s moderným ubytovaním a službami na úrovni. Priamo v srdci Slovenska ponúka tradičnú gastronómiu, komfortné izby, suites a aprtmány, ako aj priestory na rodinné, spoločenské i pracovné stretnutia. To všetko v elegantnom štýle, s dávkou umenia, štipkou luxusu a nádychom kultúry.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mores Resort, a. s.
Galvaniho 17/C
821 04 Bratislava
ID: 2955400   Dátum zverejnenia: 15.8.2017