Šikovný údržbár

Hotel Lomnica****

Miesto práce
Vysoké Tatry
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
780

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre potreby Hotela Lomnica v Tatranskej Lomnici hľadáme šikovného človeka, do tímu technickej údržby. Mal by sa vyznať v kľúčových technológiach, ich rozmiestnením a špecifikami ich činnosti, aby bol neskôr schopný identifikovať a plánovať potreby údržby či opráv.

PONÚKAME: prácu v krásnom historickom Hoteli Lomnica, priateľské pracovné prostredie, férové podmienky, najnovšie technológie a množstvo zamestnaneckých benefitov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

OČAKÁVAME: skúsenosti s podobnou činnosťou min. 2 roky (z oblasti údržby, správy budov a pod.), technické a logické myslenie, samostatnosť a chuť niečo budovať spolu s nami

Hotel Lomnica patrí k prvým hotelom vo Vysokých Tatrách. Bol postavený v roku 1894. Svojmu účelu prestal slúžiť v 90-tych rokoch 20. storočia. Jeho dnešná podoba rešpektuje tradíciu a je výsledkom komplexnej rekonštrukcie v rokoch 2015 – 2016, ktorá mu vrátila noblesu, akú si zaslúži.
Súčasný Hotel Lomnica je kombináciou tradície a úcty k histórii a umeniu s moderným ubytovaním a službami na úrovni. Priamo v srdci Slovenska ponúka tradičnú gastronómiu, komfortné izby, suites a apartmány, ako aj priestory na rodinné, spoločenské i pracovné stretnutia. To všetko v elegantnom štýle, s dávkou umenia, štipkou luxusu a nádychom kultúry.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mores Resort, a. s.
Galvaniho 17/C
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ivana Rottiersová
E-mail: poslať životopis
ID: 2576500   Dátum zverejnenia: 29.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   780