Čašník - pridaj sa k nášmu tímu a staň sa súčasťou najlepšieho zážitku z pohostenia v Starej Lesnej v Reštaurácii FAMOSA

Hotel Lesana ***

Miesto práce
Stará Lesná
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacodmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k nášmu tímu a staň sa súčasťou najlepšieho zážitku z pohostenia v Starej Lesnej v NOVOOTVORENEJ REŠTAURÁCII PRI HOTELI LESANA - Reštaurácia FAMOSA.

Hľadáme mladých a dynamických ľudí, ktorí majú radi prácu s ľuďmi a vedia sa postarať o našich hostí. Na pozícii čašníka budeš mať nasledovné úlohy:

- obsluha hostí

- príprava alkoholických a nealkoholických nápojov

- roznášanie jedál

- zúčtovanie zákazníkov počas bežnej prevádzky alebo akcie

- dodržiavanie hygienických noriem a čistoty na pracovisku

Ďalšie príklady typickej náplne práce na pozícii čašník:

- poradenstvo hosťom pri výbere jedál a nápojov

- starostlivosť o vybavenie stolov a príprava miesta pre hostí

- zodpovednosť za správne usporiadanie a dekoráciu stolov počas akcií

- spolupráca s kuchármi a ďalšími členmi tímu na zabezpečenie plynulého chodu prevádzky

Na tejto pozícii budeš mať typicky nasledovný deň:

- Príchod do práce a príprava pracovného prostredia a vybavenia.

- Privítanie hostí a poskytnutie prvotnej obsluhy.

- Príprava nápojov a jedál a ich následné podávanie hosťom.

- Zabezpečenie finančného vyúčtovania a starostlivosť o platby od hostí.

- Upratanie a upravenie pracovného prostredia pre nasledujúcu prevádzku.

Pracovná doba pre pozíciu čašník je typicky 12 hodín, krátky/dlhý týždeň. Pracovný čas je flexibilný a môže sa meniť v závislosti od potrieb prevádzky.

Ak ťa zaujala táto pozícia, pošli nám svoj životopis a pridaj sa k nášmu tímu!

- Získaj zamestnaneckú stravu za zvýhodnenú sumu a užívaj si skvelé chute našej reštaurácie každý deň.

- Využi možnosť využívať hotelové služby a relaxuj v našom wellness centre po náročnom dni v práci.

- Môžeš sa tešiť na pravidelné školenia a tréningy, ktoré ti pomôžu rozvíjať sa v oblasti gastra a zvyšovať svoje zručnosti.

- Získaj príležitosť pracovať v renomovanom podniku v oblasti gastra a stúpaj kariérnym rebríčkom.

- Užívaj si príjemné pracovné prostredie v moderných priestoroch s tímom skúsených profesionálov.

- Získaj príležitosť spoznať nových ľudí a vytvárať pre nich nezabudnuteľné zážitky v našej reštaurácii FAMOSA v Starej Lesnej.

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia, hotelierstvo

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

- Záujem a chuť pracovať v oblasti servisu

- Skúsenosti s obsluhou zákazníkov

- Vzdelanie v oblasti gastronómie výhodou

- Schopnosť pracovať v tíme

- Zodpovednosť a spoľahlivosť

- Flexibilita a prispôsobivosť

- Komunikatívnosť a priateľský prístup

- Mladí ľudia sú vítaní!

Hotel Lesana*** a Reštaurácia FAMOSA v Starej Lesnej patria pod spoločnosť HAULIT s.r.o. Rodinný hotel Lesana poskytuje ubytovacie služby a má hotelovú reštauráciu. Reštaurácia FAMOSA je situovaná oproti hotelu a ponúka skvelé jedlá otvorenej kuchyne.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4315410  Dátum zverejnenia: 30.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac