Umývač riadov/pomocník v kuchyni- Aj bez jazyka

Hotel Kendler

Miesto práce
Sankt Gilgen, Rakúsko
Termín nástupu
nach Vereinbarung
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do hotela v dedinke Sankt Gilgen pri jazere Wolfgangsee hľadáme umývača riadov. Náplňou práce je okrem umývania riadov aj pomoc pri čistení zemiakov, odvážanie odpadu a bielizne na golfovom vozíku. Pracuje sa 6 dní v týždni.

Pracovná doma je od 9:00 do 14:00, a následne večer od 17:00 do 21:00 .

Ubytovanie je zadarmo v personálnom dobe v samostatnej izbe so sociálnym zariadením a strava zadarmo v práci.

Samozrejmosťou je 13.a 14. Plat a príplatok za prácu cez sviatok.

Hľadá sa ideálne niekto so skúsenosťami, kto už vie čo daná pozícia obnáša.

JAZYK SA NEVYZADUJE , nakoľko ide o slovenský kolektív, ktorý vedie šéfka(SLOVENKA). Uvedený kontakt je priamo na šéfku.

Samozrejmosťou je 13.a 14. Plat a príplatok za prácu cez sviatok:

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Hotel

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2394769  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac