Kuchár - prílohy

Hotel Kendler

Miesto práce
Kirchenplatz 3, St. Gilgen, Rakúsko
Termín nástupu
sofort oder nach Vereinbarung
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miluješ varenie ale máš strach vycestovať kvôli jazyku. Ak už si niečo uvaril a nie sú to len špagety, nôž je tvoj kamarát a nie nástroj, ktorým si môžeš ublížiť, tak sa pridaj do nášho slovenského kolektívu na pozíciu KUCHÁR- PRÍLOHAR.

Ubytovanie v samostatnej izbe so sociálnym zariadením + celodenná strava zadarmo. Ubytovanie vzdialene 80 m od Hotela.13. a 14. plat + 100% príplatok za prácu cez sviatok.

Ak miluješ prírodu je to skvelé miesto pre rozvoj tvojich  kuchárskych zručnosti a prekonanie prípadnej jazykovej bariéry. Nájdeš nás pri jazere Wolfgangsee v dedinke Sankt Gilgen. Okrem skvelého slovenského kolektívu, stojí na čele naša super šéfka, rozpravajuca po slovensky a humorom obdarený šéf, ktorý sa s Tebou porozpráva po nemecky, anglicky a už vie aj niečo po slovensky. Tešíme sa na tvoj životopis  :)

Práca je na celý rok, prípadne sezónne, pracujeme 6 dní v týždni. Pracovná doba od 9:00 do 14:00 a následne 17:00 do 21:00 h.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

13. a 14. plat + 100% príplatok za prácu cez sviatok

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Hotel

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Maria Kendler
Tel.: +4362272223
E-mail: poslať životopis
ID: 2228789  Dátum zverejnenia: 20.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 600 EUR/mesiac