Recepčná/Recepčný s možnosťou ubytovania

Hotel *** Karpatský dvor

Miesto práce
Karpatský dvor Hotel, Námestie sv. Kataríny, Lozorno
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s hotelovým rezervačným systémom HORES10
- check in - registrácia a privítanie klientov
- registrácia rezervácií
- interaktivita - telefonická komunikácia/e-mail
- archivácia dokumentov/ korešpondencia
- check out - vyhotovenie účtov/inkaso
- pokladňa
- ostatná administratívna činnosť
- komunikácia s klientmi prevažne v anglickom jazyku

Ponúkame stabilnú a perspektívnu pracovnú pozíciu, možnosť odborného rastu, príjemné pracovné prostredie, mladý kolektív a balík zamestnaneckých výhod. Recepčné sa striedajú po týždni: týždeň v práci - týždeň voľno.
Ubytovanie v novopostavenom ubytovacom zariadení v samostatných izbách pre každého zamestnanca s vlastným soc. zariadením, internetom a TV ako aj celodenné stravovanie zdarma, využitie wellness zariadenia v čase voľna ZDARMA.

Miesto práce: Hotel***Karpatský Dvor, Lozorno - 15 km od Bratislavy, na diaľnici smer Malacky z Bratislavy, Bratislavský kraj.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme zdvorilé, reprezentatívne vystupovanie, komunikatívnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita.
Ovládanie systému HORES10 výhodou

Spoločnosť GASTRO-PEN s.r.o. sa zaoberá hotelovými a reštauračnými službami.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

GASTRO - PEN s.r.o.
Moyzesova 2770/2A
90201 Pezinok

Kontakt

Kontaktná osoba: Stefan Elias
Tel.: +421905718844
E-mail: poslať životopis
ID: 3338762  Dátum zverejnenia: 10.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac