Číšník / servírka

Hotel Jezerka s.r.o.

Místo práce
Seč, Okres Chrudim
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká

Zajištění obsluhy v hotelových restauracích, obsluha při rautech, bufetový i servírovaný způsob podávání jídel a nápojů, příprava coffe breaků, objednávání, účtování na kase, běžný úklid pracoviště a veškeré práce spojené s obsluhou.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Trestní bezúhonnost, základní znalosti obsluhy, přípravy a podávání nápojů. Nevyučené uchazeče nebo uchazeče bez praxe zaučíme a vyškolíme. Důležité je příjemné vystupovaní, chuť a ochota učit se novým věcem a proklientký přístup.

Výhodou bude, pokud budete umět

Alespoň částečná znalost AJ nebo NJ, vyučení v oboru případně praxe. Baristický nebo barmanský kurz.

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme stabilní zázemí a práci v jendom z největších kongresových a wellness hotelů v kraji. Pro uchazeče z větší vzdálenosti máme možnost ubytování. Benefity na sportoviště a volnočasové aktivity hotelu v hodnotě 800,- Kč / měsíc. Závodní stravování za symbolické ceny. Příjemné pracovní prostředí v moderním hotelu.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 3196203  Dátum zverejnenia: 24.9.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.