Upratovačka spoločných priestorov

Holiday Inn Žilina ****

Miesto práce
Športová 2, Žilina
Termín nástupu
ihneď, prípadne po dohode
od 600,- EUR brutto plus príplatok za noc, víkend a sviatok, zároveň sa bude vyplácať odmena za výkon na mesačnej báze;

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dodržiavanie čistoty v priestoroch hotela na vysokej úrovni;
- polievanie kvetov v spoločných priestoroch;
- čistenie podláh, vysávanie, utieranie prachu;
- dopĺňanie hygienických utierok a toaletného papiera na toalety;
- čistenie toaliet;
- čistenie priestorov recepcie, reštaurácie COSMOPOLITAN, Wellness;
- v prípade potreby výpomoc na Kongresovom úseku /svadby, oslavy, plesy, atď./
- systém práce sú 7,5 hodinové poobedné a nočné pracovné zmeny, ktoré začínajú od 14,00 hod. do 22,00 hod. a od 22,00 hod. do 06,00 hod ráno;

Ponúkame:
- prácu pre renomovanú sieť hotelov IHG;
- stabilnú a jednoduchú prácu v príjemnom prostredí 4* hotela;
- pracovné oblečenie na náklady zamestnávateľa;
- ústretový prístup personálu, ktorý ochotne vysvetlí, zaučí;
- možnosť využitia zamestnaneckých zliav na ubytovanie v rámci IHG siete hotelov po celom svete;
- možnosť využitia zamestnaneckých zliav na lístky na kultúrne podujatia organizované hotelom (koncerty, prestavenia, prednášky, atď.);
- možnosť využitia Wellness služieb hotela úplne zdarma, poskytovanie thajských masáží za zamestnanecké ceny;
- zamestnanecká strava za výhodnú cenu;
- práca je na 7,5 hodinový pracovný úväzok;
atď.

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu si pošlite si svoj životopis na [email protected], prípadne si ho môžete osobne priniesť na recepciu hotela Holiday Inn Žilina.

Do predmetu Vášho e-mailu, prosím, uveďte názov pracovnej pozície

Vaše predošlé skúsenosti s profesionálnym upratovaním sú pre nás výhodou, no všetko potrebné Vás dokážeme vždy naučiť.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na ponúkanú pracovnú pozíciu, kontaktovať však budeme len uchádzačov pozvaných na výberové konanie.

Zaslaním životopisu nám dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Do nášho tímu hotelového personálu upratovačiek hľadáme šikovnú pani, alebo slečnu len na poobedné a nočné upratovanie.
Upratovanie nie je náročné, len si vyžaduje istú dávku samostatnosti, zodpovednosti, spoľahlivosti a lojality voči zamestnávateľovi.
Upratuje sa iba poobede a v noci.
Pracovná zmena trvá 7,5 hodiny, začína sa od 14,00 hod. poobede.
Práca je vhodná aj pre šikovných študentov VŠ, prípadne dôchodcov, ktorým nevadí práca poobede a v noci.

Medzinárodný 4-hviezdičkový hotel Holiday Inn.

Holiday Inn je jedna zo značiek najväčšej hotelovej siete na svete Intercontinental Hotels Group. Značka pôvodne začínala v Spojených štátoch amerických ako jednoduchá sieť ubytovania pri diaľniciach, až sa postupne rozrástla na najväčšiu hotelovú sieť sveta s 463 453 izbami v 3649 hoteloch, kde sa medziročne ubytuje viac ako 100 miliónov hostí. Súčasťou portfólia Intercontinental Hotel Group sú okrem iných aj svetoznáme značky hotelov: Intercontinental, Hualuxe, Crowne Plazza, Indigo hotels, Even Hotels, Holiday Inn, Holiday Inn Express.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3784749  Dátum zverejnenia: 11.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 600,- EUR brutto plus príplatok za noc, víkend a sviatok, zároveň sa bude vyplácať odmena za výkon na mesačnej báze;