F&B supervisor

Holiday Inn Žilina ****

Miesto práce
Športová 2, Žilina
Termín nástupu
ihneď / prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 950 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia Food&Beverage Supervisor obnáša:
- riadenie a vedenie tímu čašníkov a servírok priamo v reštaurácii, bare a odbytových strediskách
- delegovanie a kontrola činností pracovníkov na jednotlivých strediskách
- reprezentácia F&B oddelenia na vysokej profesionálnej úrovni
- dohliadanie a dodržiavanie IHG štandardov
- zabezpečovanie plynulej prevádzky jednotlivých stredísk
- priebežná kontrola zásob, komunikácia so skladníkom
- úzka spolupráca s F&B manažérom
- zúčastňovanie sa školení týkajúcich sa F&B a HoReCa oblasti
- dobrá informovanosť o dianí v hoteli (eventy, vyťaženosť, personál)
- spolupráca s kongresovým oddelením, atď.

Ponúkame:
- skúsenosť s prácou vo vyhľadávanom, modernom kongresovom hoteli
- práca v prostredí 4* hotela medzinárodnej siete hotelov IHG
- mesačné a individuálne odmeny
- zaškolenie a podpora odborného vzdelávania
- zľavy na ubytovanie v celej sieti hotelov IHG
-možnosť využívania hotelového Wellness & Fitness zdarma, atď.

Do nášho tímu kolegov by sme radi prijali nových záujemcov/záujemkyne, nakoľko rozširujeme pracovný kolektív.
Pozícia Food&Beverage Supervisor je ideálna pre ambiciózneho človeka, ktorý má skúsenosti s prácou čašníka/hlavného čašníka, prácou v gastronómii a dobre sa v tejto oblasti orientuje.

Preto, ak ste nadšencami gastrokultúry a HoReCa segmentu, máte chuť odborne a kariérne rásť, neváhajte a pošlite si svoj životopis spolu s fotografiou na [email protected]. Do predmetu Vášho e-mailu, prosím, uveďte F&B SUPERVISOR.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na ponúkanú pracovnú pozíciu, kontaktovať však budeme len uchádzačov pozvaných na výberové konanie.

Zaslaním životopisu nám dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia, cestovný ruch a hoteliérstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- znalosť F&B prevádzky
- skúsenosť s vedením a riadením tímu
- pracovné skúsenosti na pozícii F&B supervisor sú výhoda
- komunikatívnosť, flexibilita, príjemné vystupovanie, kreatívnosť, atď.

Medzinárodný 4-hviezdičkový hotel Holiday Inn.

Holiday Inn je jedna zo značiek najväčšej hotelovej siete na svete Intercontinental Hotels Group. Značka pôvodne začínala v Spojených štátoch amerických ako jednoduchá sieť ubytovania pri diaľniciach, až sa postupne rozrástla na najväčšiu hotelovú sieť sveta s 463 453 izbami v 3649 hoteloch, kde sa medziročne ubytuje viac ako 100 miliónov hostí. Súčasťou portfólia Intercontinental Hotel Group sú okrem iných aj svetoznáme značky hotelov: Intercontinental, Hualuxe, Crowne Plazza, Indigo hotels, Even Hotels, Holiday Inn, Holiday Inn Express.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3460146  Dátum zverejnenia: 30.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 950 €