Recepčný / Recepčná

Holiday Inn Žilina ****

Miesto práce
Športová 2, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
800 EUR/mesiacK základnej zložke mzdy patria všetky príplatky podľa Zákonníka práce, bonusy, ktoré budú vyplácané na základe podaného pracovného výkonu zamestnanca.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požadujeme:
- ovládanie hotelového systému OPERA, registrovať a ubytovať hostí v systéme podľa platných postupov stanovených z IHG (standard manual);
- dbať pri ubytovaní na správne vyplnenie registračnej karty, preverovanie osobných dokladov a určenie platby vopred;
- dodržiavať predpisy a interné smernice týkajúce sa správneho zúčtovania platieb a odvodu tržieb;
- pripravovať účty z recepcie na fakturáciu (komunikácia s účtovným oddelením);
- kontrolovať príchody a odchody hostí;
- informovať o obsadenosti hotela a počte raňajok, spolupráca s vedením oddelenia HSKP;
- hlásiť neskoré odchody hostí;
- dbať na aktualizáciu voľných a uprataných izieb;
- ostatné pomocné a administratívne práce spojené s recepciou;
- aktívna komunikácia v anglickom jazyku;
- práca je vhodná aj pre šikovného študenta VŠ, ktorý je schopný si skĺbiť štúdium a prácu;
atď.

Ponúkame:
- skúsenosť s prácou vo vyhľadávanom, modernom kongresovom hoteli;
- práca v prostredí 4* hotela medzinárodnej siete hotelov IHG;
- zaškolenie a podpora odborného vzdelávania;
- zľavy na ubytovanie v celej sieti hotelov IHG;
- možnosť využívania hotelového Wellness & Fitness zdarma;
- pracovné oblečenie plus obuv hradená zamestnávateľom;
- práca na 12 hodinové zmeny /ranné, nočné zmeny/
atď.

Informácie o výberovom konaní

Pre úspešné obsadenie pracovnej pozície požadujeme:
- spoľahlivosť, precíznosť a dôslednosť v práci;
- vysoké pracovné nasadenie;
- časovo flexibilná osoba;
- ovládanie anglického jazyka na komunikatívnej úrovni je podmienka;
- príjemné a ústretové vystupovanie voči klientom a personálu hotela;
- schopnosť pracovať samostatne;

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, ekonomika, obchod, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Fidelio Opera PMS - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Recepcia

Počet rokov praxe

1

Do nášho tímu pracovníkov Recepcie hľadáme nového kolegu / kolegyňu. Preto, ak ste nadšencami gastrokultúry a HoReCa segmentu, máte chuť odborne a kariérne rásť, neváhajte a pošlite si svoj životopis spolu s fotografiou na:

[email protected]

Vopred sa chceme všetkým uchádzačom veľmi pekne poďakovať za prejavený záujem, kontaktovať však budeme však len tých kandidátov, ktorí spĺňajú kritériá pre obsadenie pracovnej pozície.

Zaslaním životopisu nám dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Medzinárodný 4-hviezdičkový hotel Holiday Inn.

Holiday Inn je jedna zo značiek najväčšej hotelovej siete na svete Intercontinental Hotels Group. Značka pôvodne začínala v Spojených štátoch amerických ako jednoduchá sieť ubytovania pri diaľniciach, až sa postupne rozrástla na najväčšiu hotelovú sieť sveta s 463 453 izbami v 3649 hoteloch, kde sa medziročne ubytuje viac ako 100 miliónov hostí. Súčasťou portfólia Intercontinental Hotel Group sú okrem iných aj svetoznáme značky hotelov: Intercontinental, Hualuxe, Crowne Plazza, Indigo hotels, Even Hotels, Holiday Inn, Holiday Inn Express.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3414959  Dátum zverejnenia: 19.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac