Údržbár

Holiday Inn Žilina ****

Miesto práce
Športová 2, Žilina
Termín nástupu
ihneď / prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požadujeme:
- sledovanie stavu klimatizácie;
- regulovanie teplôt podľa požiadaviek prevádzky, prevádzka kotolne;
- montáž, demontáž a vykonávanie údržby vodovodných, odpadových a vykurovacích rozvodov a zariadení;
- dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov;
- pravidelné vedenie záznamov;
- sledovanie kníh závad a ich priebežné odstraňovanie;
- vykonávanie preventívnych prehliadok, zodpovednosť za zverené stroje a zariadenia, diagnostika a následné odstránenie zistených porúch a nedostatkov;
- údržba objektu, areálu, drobné remeselné práce;
- výkon ostatných činností podľa pokynov nadriadeného pracovníka;
atď.

Ponúkame:
- zaškolenie a podpora odborného vzdelávania;
- príjemné pracovné prostredie;
- priateľský kolektív;
- práca v prostredí 4* hotela medzinárodnej siete hotelov IHG;
- možnosť využitia Wellness služieb hotela;
- zľavy na ubytovanie v celej sieti hotelov IHG;
- pracovné oblečenie plus obuv hradené zamestnávateľom;
- pracovná zmena pondelok-piatok, 7,00 hod. do 15,30 hod.
atď.

Ak Vás pracovná ponuka oslovila, neváhajte a pošlite si svoj životopis na [email protected], zodpovedná osoba Miroslava Mojská.

Do predmetu Vášho e-mailu, prosím, uveďte Údržbár.

Vaše skúsenosti sú pre nás výhodou, no všetko potrebné Vás dokážeme vždy naučiť.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na ponúkanú pracovnú pozíciu, kontaktovať však budeme len uchádzačov pozvaných na výberové konanie.

Zaslaním životopisu nám dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Do nášho pracovného tímu na údržbu zháňame časovo flexibilného človeka, technické typu, ktorý sa nebojí chytiť akejkoľvek práce.
Pracovná zmena je stanovená od pondelka do piatku, od 07,00 hod. do 15,30 hod.

Medzinárodný 4-hviezdičkový hotel Holiday Inn.

Holiday Inn je jedna zo značiek najväčšej hotelovej siete na svete Intercontinental Hotels Group. Značka pôvodne začínala v Spojených štátoch amerických ako jednoduchá sieť ubytovania pri diaľniciach, až sa postupne rozrástla na najväčšiu hotelovú sieť sveta s 463 453 izbami v 3649 hoteloch, kde sa medziročne ubytuje viac ako 100 miliónov hostí. Súčasťou portfólia Intercontinental Hotel Group sú okrem iných aj svetoznáme značky hotelov: Intercontinental, Hualuxe, Crowne Plazza, Indigo hotels, Even Hotels, Holiday Inn, Holiday Inn Express.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3236604  Dátum zverejnenia: 27.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac