Recepčná / Recepčný

Holiday Inn Žilina ****

Miesto práce
Športová 2, okres Žilina
Termín nástupu
DOHODOU
Mzdové podmienky (brutto)
UPRESNÍME PRI PRACOVNOM POHOVORE

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s hotelovým rezervačným systémom OPERA;
- vybavovanie potrieb a požiadaviek hostí;
- príprava a vystavovanie účtov;
- práca s peňažnou hotovosťou a bankovými operáciami;
- evidencia prijatých platieb;
- prijímanie a distribúcia telefonických hovorov;
- kontrola dokumentov a dokladov;
- vyplňovanie dokumentov súvisiacich s ubytovaním hostí / rezervácia ubytovania;

- práca v mladom kolektíve;
- účasť na rôznych školeniach a kurzoch;
- práca v medzinárodnej sieti IHG hotelov;
- využívanie WELLNESS služieb hotela, zľavy na lístky na rôzne podujatia, využívanie hotelového FITNESS centra zdarma;
- zľavy na ubytovanie v sieti hotelov IHG po celej EU;

V prípade Vášho záujmu o vyššie uvedenú pracovnú pozíciu, zasielajte svoje životopisy na e-mailový kontakt :

[email protected]

Do predmetu správy napíšte názov pracovnej pozície.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na ponúkanú pracovnú pozíciu, vyhradzujeme si však právo kontaktovať len uchádzačov pozvaných na výberové konanie.

Zaslaním životopisu nám dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné, ekonomika, jazyky

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Fakturácia - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- vysoké pracovné nasadenie;
- časovo flexibilná osoba;
- ovládanie anglického jazyka na komunikatívnej úrovni je podmienka;
- príjemné a ústretové vystupovanie voči klientom a personálu hotela;
- zodpovedný a spoľahlivý prístup a dôslednosť v práci;
- schopnosť pracovať samostatne;

Medzinárodný 4-hviezdičkový hotel Holiday Inn.

Holiday Inn je jedna zo značiek najväčšej hotelovej siete na svete Intercontinental Hotels Group. Značka pôvodne začínala v Spojených štátoch amerických ako jednoduchá sieť ubytovania pri diaľniciach, až sa postupne rozrástla na najväčšiu hotelovú sieť sveta s 463 453 izbami v 3649 hoteloch, kde sa medziročne ubytuje viac ako 100 miliónov hostí. Súčasťou portfólia Intercontinental Hotel Group sú okrem iných aj svetoznáme značky hotelov: Intercontinental, Hualuxe, Crowne Plazza, Indigo hotels, Even Hotels, Holiday Inn, Holiday Inn Express.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3050430  Dátum zverejnenia: 18.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: UPRESNÍME PRI PRACOVNOM POHOVORE