Platená stáž v cestovnej kancelárii - Nemecký jazyk

H4U s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
základná mzda 5,00 EUR / hodina & odmeny 0,50-2,00 EUR / hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame brigádu alebo platenú stáž v dynamickej a rastúcej spoločnosti v oblasti cestovného ruchu s pestrou náplňou práce.
Hľadáme niekoho, kto patrí medzi najlepších študentov v ročníku a chce načerpať hodnotné skúsenosti v praxi a kto nám pomôže rozbehnúť naše podnikanie aj na nemecky hovoriacich trhoch.

Zodpovednosti:
• Preklady textov z anglického do nemeckého jazyka. Písanie a editácia pútavých textov (v nemeckom jazyku). Texty sa najčastejšie týkajú našich služieb, spätných väzieb klientov a podpory predaja.
• Spracovávanie rezervácií (v nemeckom jazyku), najčastejšie emailom.
• Zoznámenie sa s našimi produktmi a službami a cieľovými klientmi.

Rozsah pracovného pomeru: 10-30 hodín týždenne
Obdobie: 1 rok, s možnosťou práce na plný pracovný úväzok v budúcnosti
Miesto výkonu práce: Bratislava - Staré Mesto

Práca z domu až 2 dni v týždni (po skušobnej dobe).
Flexibilná pracovná doba (po skušobnej dobe).

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Základné požiadavky:
• Excelentná písomná aj ústna znalosť nemeckého jazyka.
• Základná až pokročilá znalosť anglického jazyka.
• Počítačová gramotnosť. Pracujeme so softvérmi: Microsoft Excel, Microsoft Word, Chrome, Skype, emailový klient.
• Orientácia na detail.
• Schopnosť písať pútavé texty.
• Inteligentná osoba so schopnosťou rýchlo sa učiť.
• Ochota pracovať, presnosť a zodpovednosť v dochádzke.
• Schopnosť pracovať v tíme.

Ďalšie požiadavky (nepovinné, ale môžu byť prínosom):
• Skúsenosť s prácou alebo štúdiom v nemecky hovoriacom prostredí.
• Pracovná skúsenosť alebo práca na študentských, neziskových alebo podobných projektoch v oblasti organizácie podujatí a/alebo v cestovnom odvetví.
• Skúsenosť s písaním textov.
• Medzi vaše hobby patria adrenalinové aktivity a/alebo párty.

Spoločnosť H4U s.r.o. vznikla v roku 2004 so zámerom poskytovať odborné služby v oblasti cestovného ruchu a hotelierstva.

V súčasnosti jej hlavné podnikateľské činnosti tvoria:
* Cestovná kancelária so zameraním na "party-travelers" poskytujúca služby pod značkou StagForYou v 30 európskych destináciách prostredníctvom svojich zamestnancov a partnerov.
* Poradenstvo v cestovnom ruchu a marketingu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3504769  Dátum zverejnenia: 1.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda 5,00 EUR / hodina & odmeny 0,50-2,00 EUR / hodina