Upratovanie / Slúžka / Roomboy (m/f/d)

Hotel Flörke

Hotel Flörke, Hauptstraße 17-19, 26465 Langeoog, Deutschland
Termín nástupu
01.05.2023
Mzdové podmienky (brutto)
2 250 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čistenie:
Hosťovská izba
hospodárskych oblastiach
verejná miestnosť
wellness zóna

Vyperte a zložte bielizeň

Pracovný čas je 40 hodín, 6 dní v týždni.

Dostanete konto pracovného času (nadčasy budú odmeňované).
Ubytovanie je možné zabezpečiť za malý poplatok.
Nehnuteľnosť je vzdialená 5-10 minút chôdze od hotela a pláže.
Žiť a pracovať na dovolenkovom ostrove.

Pošlite svoj životopis (CV) v nemčine alebo angličtine na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Očakávame základné vlastnosti ako motiváciu, tímového ducha, priateľskosť, čistotu, upravený vzhľad a schopnosť samostatnej práce.
Skúsenosti s upratovaním by boli dobré.

Sme rodinný 4* hotel so 66 izbami a apartmánmi, raňajkovou reštauráciou s kapacitou cca 120 miest, slnečnou záhradou, wellness s bazénom a saunami, ako aj konferenčnou miestnosťou, knižnicou, krbom a barom na prekrásnom dovolenkový ostrov Langeoog.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4531638  Dátum zverejnenia: 3.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 250 EUR/mesiac