Masér

Hotel FLÓRA Dudince, s.r.o.

Miesto práce
Hotel Flóra, Kúpeľná, Dudince
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6,8 EUR/hod.520 € + 4 € za každú hodinu masáže

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie zdravotnej starostlivosti v odbore fyzioterapia a rehabilitácia
- dodržovanie hygienických a bezpečnostných zásad práce
- účasť na na vedení a upratovaní wellness centra

- možnosť kariérneho rastu a rozširovania kvalifikácie
- zamestnanecké ubytovanie (po dohode)
- zamestnanecká strava v hoteli
- možnosť využívania športových a relaxačných hotelových služieb
- motivačný systém odmeňovania - príplatky za masáže
- práca v priateľskom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotné zameranie, odbor masér

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- kvalifikácia na klasickú masáž podmienkou
- ovládanie Breussovej a Dornovej metódy výhodou
- zodpovednosť, spoľahlivosť, pracovné nasadenie a príjemné vystupovanie

Hotel Flóra sa nachádza v okrajovej časti kúpeľnej zóny mesta Dudince. Dudince sú známe výnimočnou liečivou vodou, ale aj tým, že majú na Slovensku najviac slnečných dní v roku. V priestoroch hotela, pod dohľadom odborného lekára, poskytujeme liečebno-rehabilitačné procedúry, ktoré vykonáva kvalifikovaný zdravotnícky personál. Procedúry sú podávané na základe lekárskeho vyšetrenia a preto je pobyt u nás vhodný pre ľudí, ktorí hľadajú popri oddychu aj plnohodnotnú lekársku a rehabilitačnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3704465  Dátum zverejnenia: 4.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6,8 EUR/hod.520 € + 4 € za každú hodinu masáže