Corporate Sales Manager

Interhouse Košice, a.s.

Miesto práce
Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- uzatváranie korporátnych zmlúv, pravidelné a kontinuálne sledovanie ich plnenia z hľadiska napĺňania kapacít
- aktívne vyhľadávanie potenciálnych klientov s cieľom dlhodobej spolupráce
- udržiavanie kontaktov s korporátnymi klientami
- úzka spolupráca s Conference a Catering Sales Managerom s cieľom zefektívnenia obchodných vzťahov
- spolupráca pri tvorbe produktu vo zverenej oblasti
- spoluúčasť na marketingových rozhodnutiach za zverenú oblasť

- prosíme o zaslanie motivačného listu a štrukturovaného životopisu s fotografiou
- spoločnosť si vyhradzuje právo osloviť uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Word - Expert

- prax na pozícii obchodného manažéra min. 2 roky, prax v hotelierstve je podmienkou
- prax v oblasti food and beverage/banquets výhodou
- silný zmysel pre obchod
- vytrvalosť pri plnení úloh, orientácia na cieľ
- samostatnosť, proaktívny prístup k práci
- príjemné vystupovanie, výborný ústny i písomný prejav v SJ

Spoločnosť Interhouse Košice, a.s. hľadá pre svoj tím spolupracovníkov, ktorí sú jazykovo a profesne zdatní, s ochotou a chuťou osvojiť si nové veci. Hľadáme ľudí, pre ktorých nie sú cudzie pojmy ako zodpovednosť, pozornosť a starostlivosť, a ktorí tieto vlastnosti vedia naplno uplatniť pri svojej práci.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 564480  Dátum zverejnenia: 13.10.2016