Можливість для людей з України

Čašník /Kongresový čašník

Interhouse Košice, a.s.

Miesto práce
Hlavná, Košice
Termín nástupu
ASAP
850 EUR/mesiacMzda od 850,00 € brutto/mesiac. Viac informácií o mzdových podmienkach poskytneme na osobnom pohovore. Do základnej mzdy nie sú započítané zákonné príplatky za prácu cez víkendy, cez sviatky a za nočnú prácu. PLUS výkonnostné odmeny a možný performance bonus podľa výsledkov. A to všetko na zmluvu!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Poskytovanie kvalitných zákazníckych služieb a ústretovosť k požiadavkám klientov
- Dokonalá znalosť jedálneho a nápojového lístka
- Komunikácia s hosťom
- Zabezpečenie stravovania hotelových hostí, prijímanie objednávok
- Spolupodieľanie sa na plnení plánu tržieb odbytového strediska
- Spolupodieľanie sa na aktívnom predaji
- Tímová spolupráca a ochota pomôcť kolegom
- Profesionálne správanie podľa nastavených hotelových štandardov
- Príprava a realizácia spoločenských podujatí

- BeneFit bonus do 300,-€ ročne
- Participácia na profite (GOP bonus)
- Reference bonus 200,-€
- Zamestnanec mesiaca 100,-€
- Zamestnanec roka 300,-€
- Vzdelanie, možnosť kariérneho rastu cez Talent Management Program
- Zamestnanecká strava úplne zdarma v hotelovej kantíne
- Zamestnanecká bezkonkurenčná cena ubytovania ako vo vlastných hoteloch, tak v
hotelovej sieti po celom svete a výhodné ceny pre rodinu a priateľov
- Teambuildingy, outingy a množstvo iných aktivít v rámci nášho BENEFIT PROGRAMU
- Možnosť využívania Multisport karty
- Možnosť dočasného ubytovania
- Možnosť parkovania zadarmo

Informácie o výberovom konaní

- predpokladaný nástup: ASAP
- prosíme o zaslanie životopisu
- vyhradzujeme si právo osloviť len vybraných uchádzačov
Ak poznáte niekoho, kto hľadá prácu práve v hotelovej oblasti alebo sami uvažujete nad zmenou, neváhajte a pošlite CV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v oblasti reštauračných služieb - výhodou
- príjemné vystupovanie, zodpovednosť, komunikatívnosť, kreatívnosť, zmysel pre detail, samostatnosť, disciplína, práca v tíme
- flexibilita
-proaktívny prístup k hosťom
-silná schopnosť orientácie na zákazníka
- hlavne pracovať s úsmevom, energiou a ochotou :)

Spoločnosť Interhouse Košice, a.s. hľadá pre svoj tím spolupracovníkov, ktorí sú jazykovo a profesne zdatní, s ochotou a chuťou osvojiť si nové veci. Hľadáme ľudí, pre ktorých nie sú cudzie pojmy ako zodpovednosť, pozornosť a starostlivosť, a ktorí tieto vlastnosti vedia naplno uplatniť pri svojej práci.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2624327  Dátum zverejnenia: 9.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac